Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Poznámka: Tato brožura je určená k tisku. Pokud chcete mít jistotu, že je umístění pro tisk správně nastavené, zkuste si ji nejdřív vytisknout na běžný.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Poznámka: Tato brožura je určená k tisku. Pokud chcete mít jistotu, že je umístění pro tisk správně nastavené, zkuste si ji nejdřív vytisknout na běžný."— Transkript prezentace:

1 Poznámka: Tato brožura je určená k tisku. Pokud chcete mít jistotu, že je umístění pro tisk správně nastavené, zkuste si ji nejdřív vytisknout na běžný papír. Možná bude potřeba zrušit zaškrtnutí u možnosti Na velikost papíru v dialogovém okně Tisk (v rozevíracím seznamu Snímky na celou stránku). Přečtěte si pokyny k tiskárně týkající se oboustranného tisku. Pokud chcete změnit obrázky na tomto snímku, vyberte obrázek a odstraňte ho. Potom klikněte na ikonu Vložit obrázek v zástupném textu a vložte vlastní obrázek. Pokud chcete použité logo nahradit svým vlastním, klikněte pravým tlačítkem na obrázek „Nahraďte LOGEM“ a vyberte Změnit obrázek. Faremní porážka Hyršov Dodavatel Štěpán Bečvář Klatovská 515/169 321 03 Plzeň- Litice IČ:42837278 FAREMNÍ PORÁŽKA HYRŠOV Maso z našeho dvorečku brzy na Vašem stolečku! Na naší farmě na šumavském Hyršově chováme skot plemene aberdeen angus. Maso z těchto jatečných zvířat se vyznačuje vysokým mramorováním, křehkostí, šťavnatostí a specifickou chutí. Je výborné k přípravě steaků, ale i ostatních masových specialit. Hovězí maso Provozovna Faremní porážka Hyršov CZ 32910230 Hyršov č.p. 2 345 06 Všeruby okr.Domažlice Kontakt Telefon: 605 134 188 Faremní porážka Hyršov E-mail: objednavkyfarmahyrsov@centrum.cz www.faremni-porazka-hyrsov.com Facebook: připravujeme

2 Poznámka: Tato brožura je určená k tisku. Pokud chcete mít jistotu, že je umístění pro tisk správně nastavené, zkuste si ji nejdřív vytisknout na běžný papír. Možná bude potřeba zrušit zaškrtnutí u možnosti Na velikost papíru v dialogovém okně Tisk (v rozevíracím seznamu Snímky na celou stránku). Přečtěte si pokyny k tiskárně týkající se oboustranného tisku. Pokud chcete změnit obrázky na tomto snímku, vyberte obrázek a odstraňte ho. Potom klikněte na ikonu Vložit obrázek v zástupném textu a vložte vlastní obrázek. Pokud chcete použité logo nahradit svým vlastním, klikněte pravým tlačítkem na obrázek „Nahraďte LOGEM“ a vyberte Změnit obrázek. Naše nabídka Porážka Porážka se koná při naplnění objednávek 25-30 balíčků, což odpovídá 200-300 kg hovězího masa. Maso pak čtyři týdny zraje v chladicím boxu, po výstupní kontrole je pak porcováno dle jednotlivých objednávek Ke každému kusu masa dostanete přesné doložení původu, evidenční číslo jatek a kopii o veterinární kontrole. Víte tedy přesně, jaké maso „na svém stolečku“ máte. Doprava Zvlášť k objednávce si můžete zakoupit také pravou svíčkovou či speciální steaky, které Vám budou doručeny společně s objednanými balíčky. Plánujete rodinnou oslavu, party s přáteli či firemní večírek? Rádi Vám zajistíme maso přesně podle Vašeho přání, Vaši představu o obsahu balíčku prostě jen uveďte do objednávky s dostatečným časovým předstihem (nutné především kvůli délce zrání). V případě zájmu Vás samozřejmě budeme informovat o sezonních akcích (zvěřina a podobné). Speciality Vzhledem k čtyřtýdenní době zrání budeme každého elektronickou poštou nebo telefonicky informovat o termínu dodání. Vždy se budeme snažit, aby Vám dodávka masa vyhovovala. Trasa rozvozu je co nejefektivněji plánována, aby se maso dostalo „na Váš stoleček“ opravdu co nejrychleji. Maso je samozřejmě přepravováno chladicím vozem s monitorovacím zařízením teploty. Hmotnost masa v balíčku je 5 a 10 kg, doporučujeme váhu 10 Kg, vzhledem k počtu sortimentu. Při zájmu o větší množství masa stačí uvést množství do objednávky Jaké maso obsahuje standardní balíček? hovězí přední vysoký roštěnec nízký roštěnec hovězí krk hovězí pupek hovězí kližka hovězí zadní hovězí žebra Kolik balíček váží? Skot je chovaný přímo na farmě na Hyršově. Naše soukromá faremní porážka obdržela veškerá veterinární schválení a odpovídá přísným hygienickým normám. Jatka jsou certifikovaná s možností vývozu masa do ostatních států EU. Opatření objednavkyfarmahyrsov@centrum.cz Rozvoz a odběr Rozvoz balíčků je stanoven na adresu uvedenou ve Vaší objednávce. V případě změny dodací adresy stačí zavolat, ovšem v dostatečném časovém předstihu před samotným rozvozem. Osobní odběr přímo na farmě je taktéž možný.taktéž možný.


Stáhnout ppt "Poznámka: Tato brožura je určená k tisku. Pokud chcete mít jistotu, že je umístění pro tisk správně nastavené, zkuste si ji nejdřív vytisknout na běžný."

Podobné prezentace


Reklamy Google