Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Internetová učebna pro nelékařské zdravotnické pracovníky, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod na přihlášení do učebny a objednávku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Internetová učebna pro nelékařské zdravotnické pracovníky, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod na přihlášení do učebny a objednávku."— Transkript prezentace:

1 Internetová učebna pro nelékařské zdravotnické pracovníky, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod na přihlášení do učebny a objednávku vzdělávacího programu.

2 www.ucebna.net Nejdříve si vytvořte svůj účet v učebně.

3 Zde zvolte jednoduché Uživatelské jméno a Heslo a zapamatujte si je. Takto se budete vždy během studia do učebny přihlašovat. Všechny údaje napište správně a bez chyb, budou se Vám zobrazovat na potvrzení.

4 Podívejte se prosím do své elektronické pošty.

5 Děkujeme Vám, že jste se zaregistrovali do naší internetové učebny. Tato zpráva slouží k ověření Vaší e-mailové adresy. Klikněte proto prosím na dole uvedený odkaz, a pak pokračujte v objednávce internetových kurzů. http://ucebna.net/login/confirm.php?data=DPqWcRXLlrEtWVd/renulka S pozdravem Hana Čejchanová manažerka vzdělávání hana.cejchanova@sestra.in 602 602 067 http://ucebna.net/login/confirm.php?data=DPqWcRXLlrEtWVd/renulka Kliknutím na odkaz dokončíte registraci a ověření e-mailové adresy. Dostanete e-mail tohoto znění:

6 Klikněte dále na Objednávku.

7 Kontrola vašich údajů. Vyberte si vzdělávací program, který Vám vyhovuje.

8 Potvrzení objednávky vybraného programu.

9 Potvrzení objednávky. Ve své elektronické poště najdete výzvu k platbě.

10 Dobrý den, obdrželi jsme Vaši objednávku, uhraďte prosím převodem na náš účet nebo složenkou 1400 Kč. Číslo účtu/kód banky: 2205306512/6210 mBank Konstantní symbol: 0308 Váš variabilní symbol: 1234567890 Zpráva pro příjemce: zde bude Vaše jméno Fakturační údaje a adresa pro platbu složenkou: MUDr. Renata Neumannová Karlštejnská 283 25 228 Černošice IČ 74847091 Jsem plátce DPH! Do 48 hod po připsání platby na náš účet budete mít v naší internetové učebně možnost začít studovat kurzy za počet kreditů, které jste si objednali. Chcete-li poslat potvrzení o platbě pro účetnictví (daňový doklad), napište to prosím do odpovědi na tento e-mail včetně Vašich fakturačních údajů. Studium není časově omezeno, délka jeho platnosti ve všech variantách je až do vyčerpání počtu kreditů. Do internetové učebny se vždy přihlašujte Uživatelským jménem a Heslem, které jste si zvolil(a) při vytvoření Vašeho účtu. S pozdravem Hana Čejchanová manažerka vzdělávání hana.cejchanova@sestra.in 602 602 067 www.sestra.in www.ucebna.net hana.cejchanova@sestra.in 602 602 067 www.sestra.in www.ucebna.net Výzva k platbě obsahuje číslo účtu, variabilní symbol, zprávu pro příjemce a fakturační údaje. Také další důležité informace, přečtěte si je prosím pečlivě.

11 Vaše platba proběhla v pořádku. Do internetové učebny se vždy přihlašujte uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolil(a) při vytvoření Vašeho účtu. Stav Vašeho osobního účtu uvidíte po přihlášení do učebny vlevo nahoře. Další objednávku vzdělávacích programů můžete kdykoliv uskutečnit i z první stránky naší učebny, kliknutím na Objednávka vzdělávacího programu na pravé straně titulní stránky. Pozor! Důležitá upozornění a podmínky studia: Váš účet v učebně je nepřenositelný na jinou osobu. Účet není časově omezen, délka jeho platnosti ve všech variantách je až do vyčerpání počtu kreditů. Během jednoho dne je možno vystudovat pouze jeden internetový kurz. Nyní klikněte na www.ucebna.net a můžete začít studovatwww.ucebna.net Těším se na Vás a přeji hodně úspěchů s pozdravem Hana Čejchanová manažerka vzdělávání hana.cejchanova@sestra.in 602 602 067 www.sestra.in hana.cejchanova@sestra.in 602 602 067 www.sestra.in Po přijetí platby od nás dostanete toto potvrzení a můžete začít studovat. Přečtěte si prosím také podmínky studia.

12 Stav Vašeho účtu po přihlášení uvidíte v učebně vlevo nahoře.

13 Děkujeme za pozornost, následuje návod ke studiu. Tým SestraIN


Stáhnout ppt "Internetová učebna pro nelékařské zdravotnické pracovníky, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod na přihlášení do učebny a objednávku."

Podobné prezentace


Reklamy Google