Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Www.labucebna.net Internetová učebna pro farmaceutické a radiologické asistenty a laboranty, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Www.labucebna.net Internetová učebna pro farmaceutické a radiologické asistenty a laboranty, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod."— Transkript prezentace:

1 www.labucebna.net Internetová učebna pro farmaceutické a radiologické asistenty a laboranty, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod ke studiu.

2 www.labucebna.net Nejdříve si vytvořte nový účet v učebně

3 Všechny údaje napište správně a bez chyb, budou se Vám zobrazovat na potvrzení Zde zvolte jednoduché Uživatelské jméno a Heslo a zapamatujte si je. Takto se budete vždy během studia do učebny přihlašovat.

4 Po vyplnění a odeslání formuláře dostanete automaticky výzvu k platbě s číslem účtu a variabilním symbolem. Variabilní symbol si uschovejte, budete ho potřebovat pro aktivaci Karty. Jakmile zaplatíte školné na jeden rok, pošleme Vám poštou na Vaši adresu kartu laborantIN s heslem pro aktivaci.

5 Kartu si aktivujete na jeden rok kliknutím na text Aktivace karty na pravé straně úvodní stránky učebny

6 Aktivace Karty: Zadejte Variabilní symbol platby, Číslo karty a Heslo karty a odešlete aktivaci.

7 Po aktivaci karty se do učebny přihlašte svým Uživatelským jménem a Heslem. Pokud jste ho zapomněli, volejte 602 602 067, pomůžeme Vám.

8 Po přihlášení si vyberte kurz, který chcete studovat a klikněte na jeho název.

9 Přečtěte a prostudujte text kurzu, a potom klikněte na test.

10 Test vám nabídne 5 otázek a vždy je jedna odpověď správně. Pro úspěšné složení je třeba zodpovědět správně alespoň 4 otázky.

11 Po ukončení odpovědí klikněte na Odeslat a ukončit. Nepodaří-li se Vám odpovědět správně, můžete test opakovat kolikrát chcete.

12 Máte-li test úspěšně za sebou, klikněte na Vystavit potvrzení. Potvrzení si vystavte vždy, aby se uložilo aktuální datum.

13 Potvrzení je plnohodnotným dokladem pro přidělení kreditů za e-learningový kurz. Potvrzení je uloženo v učebně s datem vystavení. Můžete si ho uložit do svého počítače nebo vytisknout.

14 Děkujeme za pozornost a přejeme hodně úspěchů. Tým SestraIN Tel.: 602 602 067 www.labucebna.net


Stáhnout ppt "Www.labucebna.net Internetová učebna pro farmaceutické a radiologické asistenty a laboranty, Vaše příležitost pro celoživotní vzdělávání. Podrobný návod."

Podobné prezentace


Reklamy Google