Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Odevzdej.cz systém na odhalování plagiátů v seminárních pracích.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Odevzdej.cz systém na odhalování plagiátů v seminárních pracích."— Transkript prezentace:

1 Odevzdej.cz systém na odhalování plagiátů v seminárních pracích

2 Založení účtu do Odevzdej.cz Učitel si založí účet v systému Odevzdej.cz

3 Učitel si zadá osobní údaje nastaví heslo a vše uloží. Založení účtu do Odevzdej.cz – zadání osobních údajů, nastavení hesla

4 Založení účtu do Odevzdej.cz – oznámení o úspěšném založení Po založení účtu učitel požádá správce systému Odevzdej.cz o přidělení osobního klíče. Nejlépe e-mailem na adresu eva.marklova@upol.cz

5 Přihlášení do Odevzdej.cz Učitel zadá do pole Jméno buď svoje učo (univerzální číslo osoby – je přiděleno systémem) nebo svoji přezdívku – tu si zvolil učitel sám, zadá heslo a přihlásí se. Po obdržení zprávy od správce systému, že mu byl přidělen osobní klíč, se může učitel přihlásit do systému Odevzdej.cz

6 Pokračování po přihlášení do Odevzdej.cz Po úspěšném přihlášení vidí učitel svoje jméno a také učo (univerzální číslo osoby ) a může pokračovat na titulní straně, odkaz nahoře nebo zde.

7 Možnosti po přihlášení do Odevzdej.cz Ověření dokumentu na shodu, založení odevzdávárny – úložiště na práce studentů. Textový soubor vložený mimo odevzdávárnu bude po 5 dnech ze systému Odevzdej.cz vymazán. Proto doporučujeme založit si odevzdávárnu a vkládat práce do ní.

8 Založení odevzdávárny (úložiště seminárních prací) Po volbě „Založit odevzdávárnu“ se objeví tento formulář. Osoba z licencované instituce může zakládat neomezené množství odevzdáváren a název instituce nemusí vyplňovat, neboť se doplní automaticky podle toho, ke které instituci je osoba přiřazena. Pokud zde není uvedena Univerzita Palackého v Olomouci, obraťte se prosím na správce systému Odevzdej.cz. Zřejmě Vám chybí osobní klíč.

9 Založení odevzdávárny – zadání údajů Učitel vyplní povinné údaje: název a klíčová slova, podle nich lze odevzdávárnu hledat a uloží.

10 Vložení souboru do odevzdávárny Vyhledání souboru a jeho vložení Textový soubor vložený do odevzdávárny zůstává v systému Odevzdej.cz trvale.

11 Soubor v odevzdávárně Vložený soubor se objeví na seznamu souborů v odevzdávárně. Textový formát souboru se vytvoří automaticky. K vložené práci může učitel napsat hodnocení

12 Textový formát souboru je už vytvořen, proto lze ověřit dokument na podobnost (plagiát). Ověření práce na podobnost (plagiát)

13 Výsledek ověření práce na podobnost (plagiát) Podrobnosti o podobnosti se souborem

14 Podrobnosti o podobnosti souborů Shodné části souborů jsou označeny červeně. Tisk protokolu o podobnosti souborů.

15 Protokol o podobnosti souborů


Stáhnout ppt "Odevzdej.cz systém na odhalování plagiátů v seminárních pracích."

Podobné prezentace


Reklamy Google