Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Instalace programu STATISTICA 12 CZ Návod na instalaci a aktivaci programu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Instalace programu STATISTICA 12 CZ Návod na instalaci a aktivaci programu."— Transkript prezentace:

1 Instalace programu STATISTICA 12 CZ Návod na instalaci a aktivaci programu

2  Po stažení 2,15GB (a rozbalení) Statistica12CZ.zip do vašeho počítače spustíte instalační program pomocí „CDSTART.exe“.Statistica12CZ.zip Návod instalace STATISTICA, krok 1.

3 Návod instalace STATISTICA, krok 2.  Instalátor sám dle systému spustí 32bit nebo 64bit verzi.  Po načtení instalačního průvodce klikněte na tlačítko „Další >“

4  Zadejte Sériové číslo a CD klíč SN:JKKZ308D365729AR-1 CD klíč:5GNCQ26MUKKCYF6ZHKPG Po zadání pokračujte stisknutím tlačítka „Další >“ Návod instalace STATISTICA, krok 3.

5  Zadejte „Časový kód“ - časový kód: H3Z61BE9N9  Pokračujte stiskem tlačítka „Další >“ Návod instalace STATISTICA, krok 4.

6  Vyberte „Přijímám podmínky licenční smlouvy“  Po zvolení pokračujte stiskem „Další >“ Návod instalace STATISTICA, krok 5.

7  Pokud chcete program nainstalovat do výchozího umístění zvolte druh instalace „Typický“  Pokud chce zvolit jiné místo instalace než je výchozí (např. na disk D) zvolte „Uživatelský“  Po zvolení pokračujte stiskem „Další >“ Návod instalace STATISTICA, krok 6.

8  Přejmenování adresáře jinak než je výchozí nastavení  Vytvoření ikony na ploše vašeho počítače (doporučujeme)  Pokračujte stiskem „Další >“ Návod instalace STATISTICA, krok 7.

9  Pro správnou registraci produktu je důležité vyplnění Vašich údajů a zadání Vašeho studentského emailu (http://mail.studenti.czu.cz), na který bude odesláno potvrzení o registraci produktu.http://mail.studenti.czu.cz Návod instalace STATISTICA, krok 8.

10  V tomto kroku je třeba být připojen na internet.  V případě, že používáte firewall, deaktivujte jej.  U produktů avast! je třeba zakázat všechny běžící moduly, jinak k odeslání emailu nedojde.  Pokračujte stisknutím tlačítka „OK“. Návod instalace STATISTICA, krok 9.

11  Poté bude na vaší studentskou emailovou adresu odeslán aktivační email.  Přejděte na https://mail.studenti.czu.cz a najděte email s předmětem „Potvrzení e-mailové adresy pro program STATISTICA“.https://mail.studenti.czu.cz Návod instalace STATISTICA, krok 10.

12  Pro ověření Vaší emailové adresy klikněte na odkaz, který obdržíte v emailu. Návod instalace STATISTICA, krok 11.

13  Budete přesměrování do internetového prohlížeče, kde se musí zobrazit tato zpráva. Návod instalace STATISTICA, krok 12.

14  Vraťte se do tohoto okna a klikněte na „Dokončit“. Návod instalace STATISTICA, krok 13.

15  Pokud jste potvrdili odkaz v emailu, zobrazí se tato zpráva.  Pokračujte stisknutím tlačítka „OK“. Návod instalace STATISTICA, krok 14.

16  Nyní proběhne instalace programu na pevný disk.  Klikněte na „Instalovat“. Návod instalace STATISTICA, krok 15.

17  Vyčkejte na dokončení instalace.  Na noteboocích a pomalých PC může trvat i několik minut. Návod instalace STATISTICA, krok 16.

18  Klikněte na „Dokončit“ a program STATISTICA 12 se spustí.  Na mininoteboocích s rozlišením displeje 800x600 nepůjde program správně ovládat (typicky ASUS EEE aj.) Návod instalace STATISTICA, krok 17.

19  V případě problémů a dotazů k instalaci se můžete obrátit na: Návod instalace STATISTICA, kontakt Středisko počítačových služeb Hlavní budova FAPPZ, suterén, číslo dveří 023: Matouš Chalupa (chalupa@af.czu.cz)chalupa@af.czu.cz Hlavní budova FAPPZ, přízemí - naproti bufetu, číslo dveří 54: Martin Semerád (semerad@af.czu.cz)semerad@af.czu.cz


Stáhnout ppt "Instalace programu STATISTICA 12 CZ Návod na instalaci a aktivaci programu."

Podobné prezentace


Reklamy Google