Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Šablona číslo: III/2 Název: Přirozená čísla ve středním školním věku, Zaokrouhlování - hra Anotace: Prezentace je interaktivní – lze ji využít pro procvičení zaokrouhlování čísel do Autor: Mgr. Ivana Fulínová Datum vytvoření DUM: Jazyk: čeština Ročník: V. Předmět: Matematika Očekávaný výstup: Zaokrouhluje přirozená čísla do Klíčová slova: přirozená čísla, zaokrouhlování Druh učebního materiálu: Prezentace Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

2 Zaokrouhlování Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

3 Pravidla hry 1.Žáci jsou rozděleni do skupin. Hru lze též podat jako soutěž řad. 2.Vyslaný žák si vybere políčko podle toho, na kolik chce dané číslo zaokrouhlit. 3.Číslo zaokrouhlí a vrátí se na hlavní stránku šipkou zpět. 4.Pokud zaokrouhlí správně, získává pro skupinu bod. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Řešení

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

7 8 605 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

8 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

9 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

10 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

11 995 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

12 803 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

13 276 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

14 Použité zdroje Galerie Office 2010, školní licence Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Ivana Fulínová. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.


Stáhnout ppt "Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google