Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Krychle A B CD A´A´ B´ C´D´ 1) Určete odchylku přímek AC a CC´ Stěnové úhlopříčky: AC, BD, BC´, B´C, C´D, CD´, AD´, A´D, A´C´, B´D´, AB´, A´B Tělesové.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Krychle A B CD A´A´ B´ C´D´ 1) Určete odchylku přímek AC a CC´ Stěnové úhlopříčky: AC, BD, BC´, B´C, C´D, CD´, AD´, A´D, A´C´, B´D´, AB´, A´B Tělesové."— Transkript prezentace:

1 Krychle A B CD A´A´ B´ C´D´ 1) Určete odchylku přímek AC a CC´ Stěnové úhlopříčky: AC, BD, BC´, B´C, C´D, CD´, AD´, A´D, A´C´, B´D´, AB´, A´B Tělesové úhlopříčky: AC´, BD´, A´C, B´D, 2) Určete odchylku přímek AB a DD´   = 90°  3) Určete odchylku přímek AC a B´D´  = 90°

2  Krychle A B CD A´A´ B´ C´D´ Určete odchylku stěnové a tělesové úhlopříčky  = 35°16´ A C C´  a a a a A B C D a a tj. přímek AC a AC´

3  Odchylky dvou přímek Kvádr A B CD A´A´ B´ C´ D´ Určete odchylku přímek AB´ a CC´  = 38°40´ 4cm 3cm 5cm  AB  =4,  BC  =3,  AA´  =5.


Stáhnout ppt "Krychle A B CD A´A´ B´ C´D´ 1) Určete odchylku přímek AC a CC´ Stěnové úhlopříčky: AC, BD, BC´, B´C, C´D, CD´, AD´, A´D, A´C´, B´D´, AB´, A´B Tělesové."

Podobné prezentace


Reklamy Google