Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vítejte při sledování prezentace společnosti ZAJDO Transport Logistics s.r.o. Jsme velmi potěšeni Vaším zájmem o podrobnější informace o naší společnosti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vítejte při sledování prezentace společnosti ZAJDO Transport Logistics s.r.o. Jsme velmi potěšeni Vaším zájmem o podrobnější informace o naší společnosti."— Transkript prezentace:

1

2 Vítejte při sledování prezentace společnosti ZAJDO Transport Logistics s.r.o. Jsme velmi potěšeni Vaším zájmem o podrobnější informace o naší společnosti a dovolte nám tedy, abychom se stručně představili. ZAJDO Transport Logistics s.r.o. je moderní a profesionální společnost, zabývající se zajišťováním a zprostředkováním služeb v oblasti mezinárodní dopravy, vnitrostátní dopravy, logistiky a skladování. Motto: NESLIBUJEME TO, CO NESPLNÍME!

3 Proč s námi spolupracovat - výhody pro Vás? Poradenství ZDARMA Okamžitá kalkulace ceny po telefonu Snížení nákladů na přepravu Snížení mzdových nákladů na zaměstnance Bezpečnost přepravy Rychlost a kvalita přepravy Dispečink 24 hodin Elektronická poptávka Elektronická fakturace Zpětná vazba, měsíční přehled zrealizovaných přeprav Pojištění zásilek

4 Proč s námi spolupracovat - výhody pro Vás? Snížení mzdových nákladů Zašlete nám E-mailovou poptávku dopravy a zbytek práce nechejte na nás. Poptávku obratem zpracujeme a zašleme Vám kalkulaci s předpokládaným termínem dodání. Po odsouhlasení kalkulace a zaslání objednávky Vaše práce končí, následnou činnost ohledně přepravy zajistí naši dispečeři, kteří Vás budou o průběhu informovat. Snížení nákladů na přepravu Dle Vašeho požadavku zajistíme ke každé zakázce nejvhodnější způsob dopravy přizpůsobený povaze přepravovaného zboží s požadovanými termíny. Díky rozsáhlé databázi smluvních partnerů jsme pro Vás schopni zajistit příznivé ceny.

5 Proč s námi spolupracovat - výhody pro Vás? Rychlost přepravy Výběrem spolehlivého smluvního partnera a následnou kontrolou po celou dobu přepravy zajistíme dodržení požadovaného termínu přepravy. Vnitrostátní přepravu realizujeme s doručením od 3 do 24 hodin. Bezpečnost přepravy Spolupracujeme jen s prověřenými a spolehlivými smluvními partnery. Veškeré přepravované zboží je pojištěno, případně zajistíme vhodné připojištění, pokud je zásilka nadstandardně hodnotná.

6 Proč s námi spolupracovat - výhody pro Vás? Využíváme: pojištění odpovědnosti vnitrostátního a mezinárodního zasílatele pojištění odpovědnosti vnitrostátního a mezinárodního dopravce vyplývající z přepravní smlouvy s cizím dopravcem v obou případech jsme pojištěni do výše hodnoty zboží 5 mil. CZK pojištění dle úmluvy CMR Dispečink 24 hodin Kolektiv dispečerů je Vám k dispozici. Zodpovědný dispečer je na mobilním telefonu 24 hodin denně. Zákazník je průběžně informován o celém průběhu přepravy: naložení a vyložení dodací listy do 48 hodin od ukončení přepravy

7 Obor působnosti – co umíme? Přepravíme rychle, spolehlivě cokoliv a kamkoliv. Zajistíme následující typy dopravy: DOKLÁDKYMEZINÁRODNÍ DOPRAVU CELOVOZYVNITROSTÁTNÍ DOPRAVU KONTEJNERYLETECKOU DOPRAVU NADROZMĚRNÉ ZÁSILKYNÁMOŘNÍ DOPRAVU BALÍKOVÉ SLUŽBYADR

8 Struktura společnosti Centrální sídlo společnosti je umístěno na adrese: Vodařská 126/17, 619 00 Brno – Horní Heršpice. Zde sídlí vedení společnosti a tým dispečerů. Nově jsme otevřeli pobočku v Uherském Hradišti a v současné době pracujeme na otevření kanceláří ve Znojmě, Hradci Králové a Bratislavě. Společnost využívá plně vybavený temperovaný sklad v Brně – Slatině a v Otrokovicích. Samozřejmostí je nonstop provoz. Dispečink 24 Vám vždy zajistí potřebné informace o přepravě. Externě využíváme služeb renomovaného pojišťovacího makléře a advokátní kanceláře.

9 Kontakty Vedení společnosti Obchodní oddělení Pobočka Brno Pobočka Uherské Hradiště Fakturační adresa: Vodařská 126/17, 619 00 Brno – Horní Heršpice, Česká republika

10 ZAJDO Transport Logistics s.r.o.


Stáhnout ppt "Vítejte při sledování prezentace společnosti ZAJDO Transport Logistics s.r.o. Jsme velmi potěšeni Vaším zájmem o podrobnější informace o naší společnosti."

Podobné prezentace


Reklamy Google