Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Závěrečná zpráva o realizaci projektu Název projektu : Rostoklaty- Rekonstrukce kuchyně a šatny kulturního domu Rostoklaty č.p. 27 Reg.č. žádosti : 09/008/41200/000945.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Závěrečná zpráva o realizaci projektu Název projektu : Rostoklaty- Rekonstrukce kuchyně a šatny kulturního domu Rostoklaty č.p. 27 Reg.č. žádosti : 09/008/41200/000945."— Transkript prezentace:

1

2 Závěrečná zpráva o realizaci projektu Název projektu : Rostoklaty- Rekonstrukce kuchyně a šatny kulturního domu Rostoklaty č.p. 27 Reg.č. žádosti : 09/008/41200/ MZeEvropský zem ě d ě lský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí

3 Realizátor projektu : OBEC ROSTOKLATY kraj :Středočeský okres :Kolín obec s rozšířenou působností : Český Brod počet obyvatel : 461

4 Přípravná fáze – Výběrové řízení pro zakázky do 500 tis. Kč Dne byla vybraným 7 uchazečům zaslána „ Výzva k podání nabídky“ se lhůtou do Ve stanovené lhůtě byly podány 4 nabídky. Výběrová komise, která se skládala ze zástupců všech místních spolků se sešla Firma OMISTAV s.r.o. podala nabídku s nejnižší ce nou a projekt realizovala.

5 Realizace projektu Smlouva o dílo byla podepsána dne Termín zahájení : Termín ukončení : Cena bez DPH : Kč Dodatek č. 1 ( bez DPH ) : Kč

6 Zdůvodnění víceprací Vzhledem k povaze stavby došlo k nárůstu rozsahu rekonstrukčních prací, především byl navýšen rozsah opravy stěn a podlahy. Zděná příčka dělící prostor kuchyně od návštěvníků KD byla nahrazena praktickým pultem.

7 Rekapitulace finančních nákladů číselný kódnázevplán skutečnost 357stavební výdaje na obnovu výdaje na zprac. techn.dok výdaje na nákup zařízení Celkem Kč ( bez DPH ) nezpůsobilé výdaje ( DPH ) Čerpání dotace

8 Výsledek projektu : Po dokončení rekonstrukce KD se zvedla úroveň kulturního prostředí ve kterém obec a místní spolky pořádají v hojném množství kulturní, společenské a sportovní akce. Nové prostředí umožní pořádání dalších společenských akcí. Nová šatna a kuchyň poskytne obsluze komfortnější zázemí, návštěvníkům příjemný pocit z nového prostředí.

9 Související stavební činnost – mimo dotaci Obec v průběhu realizace změnila systém vytápění. Lokální systém byl nahrazen centrálním. Byly odstraněny 3 lokální kamna na uhlí, které si před i v době pořádání akce žádaly obsluhu. V sále KD byly instalovány radiátory, byla provedena renovace kotelny a komína. Tím byla odstraněna vysoká prašnost, náročnost pro obsluhu a nebezpečnost.

10 Závěr : Nově zrekonstruovaný KD umožňuje jeho dlouhodobé využívání. Úroveň prostředí dokáže ovlivnit a umocnit zážitky z kulturních a společenských akcí. Bez poskytnuté dotace by provedení rekonstrukce kuchyně a šatny bylo nemožné, bylo nad finanční možnosti obce.

11 Fotodokumentace – původní stav

12

13 Fotodokumentace – průběh realizace

14

15

16

17 Fotodokumentace – nový stav

18

19 Zveme Vás na slavnostní otevření nově zrekonstruovaných prostor Slavností uvedení nové kuchyně a šatny do provozu za účasti zástupců MAS Pošembeří, obce a místních spolků se bude konat v září 2010.

20 Děkujeme všem, kteří se podíleli na projektu Radka Nováková, starostka Josef Lukáš, místostarosta


Stáhnout ppt "Závěrečná zpráva o realizaci projektu Název projektu : Rostoklaty- Rekonstrukce kuchyně a šatny kulturního domu Rostoklaty č.p. 27 Reg.č. žádosti : 09/008/41200/000945."

Podobné prezentace


Reklamy Google