Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Příjemné novinky (kromě mnoha jiných) - automatický updatěe -- přestavitelmá velikost obsahu některých oken např Skore a Násobiče - působivé barevné a.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Příjemné novinky (kromě mnoha jiných) - automatický updatěe -- přestavitelmá velikost obsahu některých oken např Skore a Násobiče - působivé barevné a."— Transkript prezentace:

1 Příjemné novinky (kromě mnoha jiných) - automatický updatěe -- přestavitelmá velikost obsahu některých oken např Skore a Násobiče - působivé barevné a grafické ztvárnění -- konfigurovatelný obsah vstupního okna

2 Available: Fixed RunTime error. (KU7T) (Coded by K3CT) Digital: When tuning off CQ freq and run changes to S&P Digital settings effected t by the run to S&P change were not functioning. (Coded by N2AMG) Digital: When changing bands using EW band Buttons No Longer reload Digital window if switching between same mode. (Coded by N2AMG) Digital: RX Window forms was not properly snapping to other forms as it should have. (Coded by N2AMG) Digital: Corrects Error in the Fldigi Class that was causing the version number to be wrong. This was causing the way the rx text to be gotten to not work correctly. (Coded by N2AMG) UTC times: Rolled back changes that broken UTC times. (Coded by KU7T)3 K dispozici: Opravena chyba při běhu programu. (KU7T) (kódoval K3CT) Digital: Při odladění z CQ frekvence a změnou na S&P, Digitální nastavení do S&P, změny nebyly funlční. (Kódoval N2AMG) Digital: Při zěně pásma pomocí Band tlačítek ve vstupnim okne se neobnovilo Digitalni okno v případě přepínání ve stejném módu. (Kódoval N2AMG) Digital: Formular RX oken byl nesprávně zachytáván do jiného formolare, než by měl býí. (Kódoval N2AMG) Digital: Opravena chyba v třídě fldigi, která byla způsobena špatným číslem verze To bylo příčinou, že rx text, který jste dostali, nebude pracovat správně. (Kódoval N2AMG) UTC čas: Byly vráceny zpět změny, které rozbily UTC časy. (Kódoval KU7T) 3 Posledni zmeny verze - 0.19.3995

3

4

5 Okno pro konfiguraci velikosti a barvy pisma Nová položka v menu Config

6

7 Okno BandMap Okno Info a Statistika Okno Bandmapy zobrazije kmitočty obou VFO včetně zabrané šířky pásma

8

9

10 2.6.8 Okno skóre Okno skóre je automaticky formátováno pro zobrazení komponent skóre (například počet QSO, násobičové zóny a země atd) v aktuálním contestu Okno Score má samostatné řízení velikosti fontu – šipky nahoru / dolů v pravém horním rohu - a je nyní přestavitelný. Máte-li nastavenou jeho velikost tak, že celý obsah není vidět na obrazovce najednou, zobrazáí se vertikílní i horizontální posuvníky Umožní vám vidět ty části skore které vás zajímají beze změny rozměr okna. Při kliknutí pravým tlačítkem myši se zobrazí nabídka Kopírovat vše - Zkopírujte všechny informace do schránky Windows. Tisk do souboru - Tisk shrnutí skóre do souboru. Pomoc - Zobrazit nápovědu pro toto okno.

11


Stáhnout ppt "Příjemné novinky (kromě mnoha jiných) - automatický updatěe -- přestavitelmá velikost obsahu některých oken např Skore a Násobiče - působivé barevné a."

Podobné prezentace


Reklamy Google