Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Projekt TROLLEY Dobrý den. 2 3 Rozhodnutím Zastupitelstva města Brna přistoupilo Statutární město Brno k operačnímu programu Nadnárodní spolupráce Střední.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Projekt TROLLEY Dobrý den. 2 3 Rozhodnutím Zastupitelstva města Brna přistoupilo Statutární město Brno k operačnímu programu Nadnárodní spolupráce Střední."— Transkript prezentace:

1 Projekt TROLLEY Dobrý den

2 2

3 3 Rozhodnutím Zastupitelstva města Brna přistoupilo Statutární město Brno k operačnímu programu Nadnárodní spolupráce Střední Evropa (Central Europe Programme) financovanému z prostředků Evropského fondu regionálního rozvoje – ERDF, k projektu TROLLEY.

4 4 –Projekt TROLLEY sestává ze tří dílčích projektů následně prezentovaných dle významu pro město Brno: – - TERMINÁL IDS STARÝ LÍSKOVEC – - TERMINÁL Bystrc – ZOO – - STUDIE DOSTUPNOSTI MHD V MČ BRNO-LÍŠEŇ S MOŽNOSTÍ – PROVĚŘENÍ PRODLOUŽENÍ TROLEJBUSOVÉ TRATI –Předpoklad trvání projektů je od 1. 2. 2010 do 31. 3. 2013.

5 5 TERMINÁL IDS STARÝ LÍSKOVEC

6 6 –Projekt předpokládá realizaci projektové dokumentace k územnímu řízení a ke stavebnímu povolení na přestupní TERMINÁL IDS STARÝ LÍSKOVEC. –Investiční záměr je zařazen v součastné době v operativním plánu investic. –Zpracování projektové dokumentace pro územní a stavební řízení zajišťuje OI MMB. –Předpoklad finančních nákladů ve výši 6,2 mil. Kč.

7 7 TERMINÁL IDS STARÝ LÍSKOVEC Oblast dotčená vybudováním terminálu

8 8 TERMINÁL IDS STARÝ LÍSKOVEC

9 9 Studie umístění terminálu

10 10 TERMINÁL IDS STARÝ LÍSKOVEC

11 11 TERMINÁL IDS STARÝ LÍSKOVEC Návrh možného vedení linek IDS JMK.

12 12 TERMINÁL BYSTRC – ZOO

13 13 TERMINÁL BYSTRC – ZOO –zpracování zadávacích podmínek studie prodloužení trolejbusové tratě do terminálu MHD–IDS Bystrc - ZOO jako podkladu pro další stupně projektové přípravy –výběr zhotovitele studie –projednání v orgánech města –projednání s příslušnými orgány státní správy –zpracování projektové dokumentace zajišťuje OD MMB –předpoklad finančních nákladů ve výši 338 000 Kč.

14 14 TERMINÁL BYSTRC – ZOO Oblast dotčená úpravou terminálu

15 15 Možnost prověření prodloužení trolejbusové trati v MČ Brno Líšeň

16 16 Možnost prověření prodloužení trolejbusové trati v MČ Brno-Líšeň –Zpracování zadávacích podmínek prověřovací dopravně ekonomické a dopravně inženýrské studie vhodnosti prodloužení trolejbusové tratě v lokalitě Brno – Líšeň –výběr zhotovitele dopravně ekonomické a dopravně inženýrské studie –projednání s příslušnými orgány –projednání v orgánech města –předpoklad finančních nákladů ve výši 500 000 Kč.

17 17 Možnost prověření prodloužení trolejbusové trati v MČ Brno-Líšeň Vymezení oblasti s vyznačením stávajících zastávek rychlodrážní a autobusové dopravy

18 Děkuji vám za pozornost Ing. Josef Buchta Odbor dopravy Magistrátu města Brna buchta.josef@brno.cz


Stáhnout ppt "Projekt TROLLEY Dobrý den. 2 3 Rozhodnutím Zastupitelstva města Brna přistoupilo Statutární město Brno k operačnímu programu Nadnárodní spolupráce Střední."

Podobné prezentace


Reklamy Google