Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tak něco o mně. Jmenuji se Nikola. Je mi 16 let. Bydlím ve Velkém Šenově.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tak něco o mně. Jmenuji se Nikola. Je mi 16 let. Bydlím ve Velkém Šenově."— Transkript prezentace:

1

2

3 Tak něco o mně. Jmenuji se Nikola. Je mi 16 let. Bydlím ve Velkém Šenově.

4 Mezi mé koníčky patří zvířátka,traktory,kámoši,tanec a počítače. Jízdě na koni se věnuji 6 rokem. A stále jsem začátečník. A to jen díky tomu, že mě to nikdy nikdo neučil. Na koně mě posadili a řekli jeď. Učím se s koněm být jedno tělo. A občas to dopadá i vražedně. Moji rodiče mě v tom podporují. Tak mi mamka zařídila kdysi ježdění na koni kousek od nás. Chodila jsem k těm koňům moc ráda a i s majtelkou jsme si později začaly rozumět. Měla dva koně. Jeden byl valášek jménem Kašmír. A bylo to ČT. Největší zlatíčko pod sluncem.Nebyl úplně zdravej. Od malička mu chybělo 10 cm pánevní kosti,což mu dost ubíralo na pohybu. Když jsem ho dostala, tak nedošel ani půl km a museli jsme se vrátit. Po měsíci procházek jsme začali chodit dál a dál. Potom jsme zkusili sedlo. A dojeli jsme daleko. Byl pod sedlem hodnej. Nikdy nedělal naschváli, či podobně. Bohužel ho po 5 letech ta nožka dohnala.A majtelka ho musela utratit. Což je pro mně nejhorší věc v životě. Ten koník byl velký kus mého života. A dodnes na něj vzpomínám jako na nejlepšího koníčka mého života. Kašmírek v jeho nejlepších chvílích.

5 Tanec… Tancům se nějak zvlášť nevěnuji. Ale miluji to rozject někde na disco. A nebo nalákat lidi na parket někde na plese. To jsou nejlepší vzpomínky. Miluji latinsko- americké tance a ani klasické mi nevadí.Stejnak není nad pořádné vyřádění na disco disco… Veněček..

6 Mezi koněma jsem přesedlala do traktorů, ke kterým jsem se dostávala doma i v okolí, kde bydlím. Jsme malá vesnice a my jsme zemědělci. Když mi táta poprvé dovolil řídit traktor, moc jsem si to zamilovala. Byla jsem z toho unešená. Z mé druhé jízdy už tak moc né.Stalo se totiž, že jsem srazila tátovi kus plotu, když jsem si nevšimla, že valník je širší jak traktor. :D. Pak jsem se chvíli jen vozila a táta nastoupil do práce. Nastoupil v Šenově do JZD, což bylo jen dobře. Víc traktorů, víc možností. My doma máme jen Zetora a starou 25cítku, což jsou dost nezáživný stroje. Když jsem ale nasedla do takého stroje, jako je třeba SAME 200 nebo FEND. DOKONALOST.. Člověk by nevěřil, jak to je nádherné se v tom svézt. Větší přepych jak v autě. Sama za sebe můžu říct, že jsem si zamilovala SAME 200. Je to dokonalý stroj. Jeho největší rychlost je 45 km/h. A největší zážitek v něm strávit 12 hodin a jezdit pro balíky přes čtvrt republiky. Nikdy na to nezapomenu…. SAME 200

7 Počítačům se nevěnuji jen tak jako ostatní holky. FB, ICQ, a podobné porty. Ale také různé programování, upravování fotek a podobně. Jednou bych chtěla pracovat někde s počítačem.. Ráda také fotím, což opět zasahuji do té úpravy fotek..

8 Zvířátka jsou celý můj život. Bez nich si to ani nedokážu představit. A protože psaní tu mam dost radši přidám obrázky. Má bejvalá kobylka..

9 Já a kášmírek.. Moje telátko. Mouína.koník na kterém teď jezdím.

10 Moji kamarádi.. Honzík… Péťa…

11 Já a Terezky… Matýsek a já.. Spolužačky :-*

12 Lásky <3

13 Bez nich neumím žít..

14

15 Zakončení…. Doufám že s te mě alepson trochu povrchně poznali a že se vám má prezentace líbila. Pokud by vás zajímalo více najde te si mě na www.lide.cz/kikola.r

16 Napsala a spracovala Nikola Rálišová. Dne 6.1. 2011 ve 12 : 00 Loučím se s Vámi a děkuji za pozornost Loučím se s Vámi a děkuji za pozornost.


Stáhnout ppt "Tak něco o mně. Jmenuji se Nikola. Je mi 16 let. Bydlím ve Velkém Šenově."

Podobné prezentace


Reklamy Google