Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nikdy nesuď nikoho, podle toho, jak vypadá. Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc tě to bolí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nikdy nesuď nikoho, podle toho, jak vypadá. Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc tě to bolí."— Transkript prezentace:

1 Nikdy nesuď nikoho, podle toho, jak vypadá

2 Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc tě to bolí.

3 Dej každému dni příležitost, aby se mohl stát tím nejkrásnějším dnem v tvém životě.

4 Usmívej se, bude hůř!

5 Hudba někdy dokáže nahradit slzy.

6 Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.

7 Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

8 Bolest se střídá s radostí.

9 Nikdy se neboj stínů, protože každý stín znamená, že někde nablízku je světlo.

10 Život je kreslení bez gumy.

11 Co právě prožíváš, Se Už nikdy nevrátí… Láska, to je štěstí, které Si Dáváme na vzájem….

12 I ta nejhorší hodina, Ve tvém životě Má jen 60min. Jen pro kouzlo vzpomínek Nám stačí žít

13 K L U K Ů M S K U P I N Y TOKIO HOTEL D Ě K U J E M E 1.Že jsou takoví, jací jsou 2.Nehrají si na něco, Co nejsou 3.Mají nádherné texty 4.Mají skvělou hudbu 5.Skvělého zpěváka 6.Jsou talentování 7.Je vidět, že jsou vděčny svým Fanouškům 8.Umí si vážit a vychutnávat každou vteřinu života 9.Jsou vděčny, za to Co mají

14 10. Neposlouchají narážky antifanoušků 11. Mají svůj vlastní styl 12. Je vidět, že jsou opravdu vděčny svým fanouškům, docela to i vypadá, že ty ceny Co dostávají, je práce fanoušků a vypadá, jako by tu cenu jim chtěli přenechat, Přesto, že jsou za ni tak šťastni. 13. Opravdu jsou šťastni, že nás fans mají a mají v nás důvěru, bez fanoušků to nejde A bez fans to nejde a vypadá to, že jediný T.H. to ví a žijí pro fans. Vidíte, že to není Jen zpívání proto, aby byli slavní, ale protože hudbou žijí.

15 Za všechny fans Děkujeme Danke Thank you ♥☺♫♥

16 DĚKUJI Děkuji všem fans Za podporu Tokia Hotel ADěkuji Že se nevzdáváte A stále vymýšlíte Jak dostat T.H. Zpět. Bez nás fanoušků (samozřejmě hlavně Díky německým fans Díky nim T.H. známe) Díky všem fans, T.H. Září štěstím A jsou šťastný, že nás Mají. I kdyby přijeli až Za dlouho, nepřestávejte S podporou, nebo je Úplně ztratíme Děkuji Děkuji DĚKUJEME Ne jen já, ale všichni Fans, co milují stejně Jako čeští fans, všichni Děkujeme T.H. za vše Myslím, že i když nás Neznají osobně,mnohým Z nás pomáhají…. Proto všichni jim přejeme Prostřednictvím tohoto E-mailu hodně štěstí Ne jen v hudbě, ale ve Všem a splněných snů.. např: zahrát si na živo V Tokiu Děkujeme vám za vše Vaše věrní fans ♥♥♥ von Czech Republic


Stáhnout ppt "Nikdy nesuď nikoho, podle toho, jak vypadá. Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc tě to bolí."

Podobné prezentace


Reklamy Google