Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé stále posílají vtipy, bez připsání nějakého slova. Tak tady je odpověď. Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé stále posílají vtipy, bez připsání nějakého slova. Tak tady je odpověď. Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé."— Transkript prezentace:

1

2

3 Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé stále posílají vtipy, bez připsání nějakého slova. Tak tady je odpověď. Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé stále posílají vtipy, bez připsání nějakého slova. Tak tady je odpověď.

4 Když mám někdy málo času, ale i přesto chci zůstat v kontaktu, hádej co udělám? Pošlu Ti nějaký vtipný mail. Když mám někdy málo času, ale i přesto chci zůstat v kontaktu, hádej co udělám? Pošlu Ti nějaký vtipný mail.

5 Když nevím, co mám napsat, ale myslím na Tebe, tak pošlu opět něco vtipné. Když nevím, co mám napsat, ale myslím na Tebe, tak pošlu opět něco vtipné.

6 Když někdy chci něco říct, ale nevím jak,… tak pošlu opět vtipný mail. Když někdy chci něco říct, ale nevím jak,… tak pošlu opět vtipný mail.

7 Abych Ti dal znát, že na Tebe myslím, že nezapomínám a že bych Tě chtěl potěšit, tak co potom dostaneš? Správně, vtipný mail. Abych Ti dal znát, že na Tebe myslím, že nezapomínám a že bych Tě chtěl potěšit, tak co potom dostaneš? Správně, vtipný mail.

8 Tak, moji přátelé, když někdy dostanete nějaký vtip, neříkejte: « to je zase vtip », Ale uvědomte si, že jsem na Vás dnes myslel a chci vám poslat trochu úsměvu. Tak, moji přátelé, když někdy dostanete nějaký vtip, neříkejte: « to je zase vtip », Ale uvědomte si, že jsem na Vás dnes myslel a chci vám poslat trochu úsměvu.

9 Ať žije internet ! Můžeme být stále v kontaktu, i když máme méně času. Ať žije internet ! Můžeme být stále v kontaktu, i když máme méně času.

10

11


Stáhnout ppt "Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé stále posílají vtipy, bez připsání nějakého slova. Tak tady je odpověď. Člověk se někdy zeptá, proč naši přátelé."

Podobné prezentace


Reklamy Google