Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak jsem uvedla na první stránce, jmenuji se Gábina a ještě doplním příjmení Urválková. Tak tedy, neznáte mě. A protože se vzájemně nevidíme a nemůžete.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak jsem uvedla na první stránce, jmenuji se Gábina a ještě doplním příjmení Urválková. Tak tedy, neznáte mě. A protože se vzájemně nevidíme a nemůžete."— Transkript prezentace:

1

2 Jak jsem uvedla na první stránce, jmenuji se Gábina a ještě doplním příjmení Urválková. Tak tedy, neznáte mě. A protože se vzájemně nevidíme a nemůžete tedy o mně získat první zběžnou informaci očima, budu náš vztah nadále rozvíjet a projdu obvyklý sled seznamovacích formalit jen pomocí slov. Chci-li udržet Vaši pozornost a zaujmout Vás, je třeba, abych vám řekla, co na těchto stránkách najdete. A musím Vám předvést, že toho o Vás vím dost, i o tom co potřebujete, aby Vám stálo za to, chvilku mě poslouchat. Tak můžeme postoupit dále.

3 Hned na úvod vám povím, že mým největším koníčkem je čtení a navštěvování různých seminářů. Po ukončení mé školní docházky mě rodiče poslali do práce. A protože se chemie stala mým hlavním oborem, poslali mě do laboratoře k laboratornímu stolu do státní organizace. Pár let jsem si myslela, že u laboratorního stolu budu pracovat do důchodu. Na sklonku svého života budu pobírat státní důchod. Užívat si vnoučat a konečně přečtu celou svoji knihovnu. Jenže v hlavním náčelnickém stanu rozhodli, že moje plány akceptovat nebudou. A poslali mě hledat štěstí někam jinam. Byla to pro mě pecka. Neřekli mi, co mám dělat dál, za co budu jíst, platit složenky, oblečení. Takže vím dobře, jak se někteří teď cítíte.

4 Musela jsem zhodnotit stav své peněženky a stav svých znalostí. Došla jsem k závěru, že to není žádná velká hitparáda. Zkoušela jsem i MLM systémy. Navštěvovat jejich vzdělávací semináře mě moc bavilo, ale zavolat deseti kamarádům - to mi jednoduše nešlo. Mě nebaví někoho přemlouvat, aby si něco koupil. Tímto postojem byla má další kariéra značně ohrožena. Potom mi nějaký David poslal email, že ví, jak podnikat na internetu. Podnikat z domu to by mě fakt bavilo, ale moje počítačové znalosti jsou velmi omezené. Přečtu si akorát tak zprávy a email. Poslouchejte dál.

5 David ve svých videích do mě hučel tak dlouho, že jsem se nechala přemluvit k podnikání z domova nebo pláže. A mluvil tak dobře, že jsem se viděla, jak ležím na pláži a děti si hezky hrají. Krásně se to povídá, ale tak jednoduché to není. Jenže David je úspěšný, rozhodla jsem, že jeho rady budu poslouchat a nestěžovat si, že mi něco nejde. Před pár měsíci by mě nenapadlo udělat webové stránky, napsat e-book. Nenapadlo mě, že existuje báječná skupina lidí, kteří díky internetu pomáhají dalším prožít báječné životy. A já moc děkuji, že tato skupina mě přijala mezi sebe a ukázala mi, že se již nemusím strachovat o svou budoucnost. Počkejte, ještě pokračujeme…..

6 Další informace o mé životní cestě najdete v e-booku, který Vám ráda zašlu. Něco Vám řeknu: Půjčte mi na chvilku Vaši emailovou adresu, pošlu Vám svůj e-book - už jen proto, že se Vám chci svou prací pochlubit. A když se Vám můj příběh nebude líbit, můžete ho zmačkat a zahodit do koše. Napíšete mi, že adresu mých stránek jednou pro vždy zapomenete. Já Vám pak již nikdy nic posílat nebudu, to slibuji! Nechci vám radit, jen bych Vám ráda řekla, čím jsem prošla. Chci Vám vyprávět svůj příběh a pak se sami rozhodnete, jestli mi budete dál naslouchat. Děkuji moc za pozornost a přeji krásný a úspěšný den!


Stáhnout ppt "Jak jsem uvedla na první stránce, jmenuji se Gábina a ještě doplním příjmení Urválková. Tak tedy, neznáte mě. A protože se vzájemně nevidíme a nemůžete."

Podobné prezentace


Reklamy Google