Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Soutěž v ZOO Autor: Vojta Rod. Pár slov na začátek… Jako už poněkolikáté já a parta dalších lidí z naší školy jsme jeli na soutěž do ZOO Ostrava. Po tom.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Soutěž v ZOO Autor: Vojta Rod. Pár slov na začátek… Jako už poněkolikáté já a parta dalších lidí z naší školy jsme jeli na soutěž do ZOO Ostrava. Po tom."— Transkript prezentace:

1 Soutěž v ZOO Autor: Vojta Rod

2 Pár slov na začátek… Jako už poněkolikáté já a parta dalších lidí z naší školy jsme jeli na soutěž do ZOO Ostrava. Po tom co jsme se MHD konečně dostali do zoo (jako téměř vždy se to samozřejmě neobešlo bez nádherných, opravdu příjemných tlačenic úplně všude). Pak jsme vyrazili do vzdělávacího centra, kde nás čekal náročný test. Tady vám chci ukázat jak to tam vypadalo, protože obraz vydá za tisíc slov. PS : Byla kosa jak v lednici.

3 Těsně před akcí Tady můžete vidět téměř válečnou poradu před samotným testem.

4 Místo činu Teď jsme se trochu posunuli v čase a na fotce vidíte místnost, kde jsme ten ďábelský přírodopisný test psali. Jo mimo jiné téma byli obojživelníci. ( Taková opravdu malá skupina živočichů cca. 4500 druhů, bylo to tak jednoduché, že jsem se je všechny naučil na zpaměť )

5 Chvilku po testu Tak a už to všichni máme za sebou, někteří to napsali lépe někteří hůř. Naštěstí se test nepsal sólo, ale ve skupinkách, v té mojí bylo jestli se nepletu asi 6 deváťáků včetně mě. Já jsem s výrazem hrdiny vyšel z té budovy a díval se na ostatní mrznoucí soutěžící, jako bych byl největší genius na planetě.:-D Všichni se vydali k pavilonů žiraf, kde jsme měli přes jednoho příbuzného od soutěžícího možnost nahlédnout k žirafám ještě blíž, než se podívá většina návštěvníků……

6 Tlačenice před školícím centrem Zde je vidět jen část soutěžících, celkem nás bylo 40, kteří reprezentovali naši školu.

7 Bylo, nebylo u žiraf v domečku… „Holky, ne, ne!!!“ Mobil vám nedám! Ale přesto jste moc krásné!!!

8 Odchod… Poslední pohled na žirafy. „Ha, ha mobil jste mi nesežraly!!!“

9 Od žiraf zase k bráně Pak jsme dostali hodinu na to, abychom od pavilonu žiraf došli až k vstupní bráně. To byla příležitost si prohlédnout téměř celou zoo a nafotit nějaké fotky. Až v době focení, jsem si uvědomil, že nebylo moudré si zapomenout rukavice….

10 Ale, ale…. Nebyl jsem jediný kdo fotil, že Spačilko?

11 Máme rádi zvířata, zvířata…. Ano nemýlíte se, vidíte hrocha. Já jsem ho viděl a bohužel i cítil. Pocit, že ho cítím mě neopustil ani po opuštění zoo. V jejich pavilonu jsem se zdržel asi 10 minut, ale nebylo tam jen teploučko, ale i strašněj smrádeček, který jsem si vezl sebou až domů. :-D

12 Rybicky, rybicky Jo no, rybičky to byl jeden z důvodů, proč jsem se v tom pavilonů zdržel.

13 Zvířátka kam se člověk podívá O tom je zoo? No a toto je zrovna lvice

14 Všude, všude Tak tento krasavec se promenádoval přímo u nás.

15 Chtěly mě nechat sežrat Některé osmačky, mi vyhrožovaly že mě hodí k medvědovi. Bojím, bojím :-D

16 Tak a poslední fotka a jde se…. Zde vidíte, tu mladší část naší skupinky. (šestky a sedmičky) My staří a šediví (já jsem perfektní příklad) :-D jsme se fotili až později.

17 Hlavní velitel No a zde je hlavní velitel, teda spíš velitelka naší skupiny. Která některé z nás dokopala k tomu, aby se něco naučily. (Ano zase já jsem jeden příklad za všechny ) Salutuju! Jinak, kdyby jí někdo z vás neznal je to paní učitelka Doubravová :-D. Možná jste jí někdy viděli ve škole.


Stáhnout ppt "Soutěž v ZOO Autor: Vojta Rod. Pár slov na začátek… Jako už poněkolikáté já a parta dalších lidí z naší školy jsme jeli na soutěž do ZOO Ostrava. Po tom."

Podobné prezentace


Reklamy Google