Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Těleso nebo látka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Petr Jeřábek. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Těleso nebo látka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Petr Jeřábek. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky."— Transkript prezentace:

1 Těleso nebo látka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Petr Jeřábek. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky do výuky dle ŠVP na ZŠ Slavkov u Brna, Tyršova 977.

2  Každé těleso je vytvořeno z nějakého materiálu nebo materiálů, z nějaké látky. ( Například: voda, sklo, dřevo, ocel… )  Různé látky mají různé vlastnosti. ( Například: tvrdé, tekuté, husté, … )  Látky mohou být v různých stavech: pevné, kapalné nebo plynné ( plazma ).

3 Hrací kostky

4

5 Voda, led, vodní pára

6

7 Guma, vzduch, bavlna

8

9 Puk, hokejka, branka

10

11 Plechovka, cola v plechovce

12

13  Fyzika pro 6. ročník základní školy, SPN – pedagogické nakladatelství, a.s., Praha 2000 ( Str. 8 – 11 )


Stáhnout ppt "Těleso nebo látka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Petr Jeřábek. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky."

Podobné prezentace


Reklamy Google