Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Mám na konferenci účet? Kouknu se do následujícího seznamu případně se zeptám správce konference (Matoušek, Kalous). Když se tam nenajdu, zaregistruju.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Mám na konferenci účet? Kouknu se do následujícího seznamu případně se zeptám správce konference (Matoušek, Kalous). Když se tam nenajdu, zaregistruju."— Transkript prezentace:

1 Mám na konferenci účet? Kouknu se do následujícího seznamu případně se zeptám správce konference (Matoušek, Kalous). Když se tam nenajdu, zaregistruju se do Pandory (viz. Dále) Pokud se tam najdu, ale pod emailem, který mi nevyhovuje, zaregistruju se do Pandory (viz. Dále) Pokud se tam najdu, pod emailem, který mi vyhovuje, nemusím dělat nic, ale je lepší se zaregistrovat do Pandory pod svým jménem. Pokud se tam najdu pod svým jménem, ale email mi nevyhovuje, přihlásím se přes web na Pandoru a změním své nastavení (viz. Dále) Pokud se tam najdu pod svým jménem a email mi vyhovuje, jsem spokojen Konference ekpnews http://pandora.idnes.cz/conference/ekpnews/

2 Petr Matoušek matousek.ing@centrum.cz Vladislav Kalous kalous_v@yahoo.com pavlaklap@seznam.cz ivanaslov@email.cz libafantova@quick.cz Lenka.Hasmanova@seznam.cz jan.hasman@mercuri.cz romca.jezek@seznam.cz Milan_Bochenek@kb.cz d.kuna@quick.cz snajdarova@centrum.cz petradrian@volny.cz i.peckova@quick.cz m.nekvasil@seznam.cz l.pokorna@ladymail.cz zdenek.sokolar@volny.cz m.volfova@email.cz sedivy_1@seznam.cz gottelovi@volny.cz Miroslav.Fanta@cenia.cz Dušan Lebeda dusan.lebeda@volny.cz Hana Křístková hkristkova@seznam.cz Jan Pecka ipecka@seznam.cz Jana Bochenková j.bochenkova@seznam.cz Jana Zurynková zurynkova@znalex.cz Jara K. krenek@seznam.cz Jiří Janeček jura.janecek@gmail.com Jiří Šedivý jiri.sedivy@seznam.cz Karel Rozkosny karel@rozkosny.com koristka.l@opv.cz Kristyna Pokorna kristyna.pokorna@centrum.cz Lubor Šíp lubor.sip@seznam.cz Lukáš Křístek kristek@znalex.cz Martin Sajal martin.sajal@gmail.com Milan Pekarek milan.pekarek@centrum.cz Miroslav Kalina quasac@seznam.cz Miroslav Seidl seidl@pragoprojekt.cz Nikola Rafaj nikola.rafaj@gmail.com Ondra Blaha ondrej.blaha@kaskady.cz Petr Kruliš Petr.Krulis@seznam.cz Petr Poborský petr.poborsky@seznam.cz Petr Stejskal stejski.petr@seznam.cz Radims Radims.o.maps@seznam.cz rancakova b.rancakova@centrum.cz snajdar@panska.cz Vendula Huckova vendula.huckova@epot.cz Vero.namestkova@seznam.cz Veronika Ondracek veronika.ondracek@seznam.cz Zlesák Martin Martin.Zlesak@toyota.cz

3 Jak se zaregistrovat na Pandoře? Vlezu např. Na http://pandora.idnes.cz/conference/ekpnews/ a kliknu na Registracehttp://pandora.idnes.cz/conference/ekpnews/

4 Vyplním jméno a příjmení a heslo 2x a obvykle 1 email Kliknu na registrovat a na daný email by měla přijít zpráva, abych registraci potvrdil. Mělo by stačit kliknout na připojený odkaz. Tím mám registraci hotovou.

5 Jak se připojit do naší konference ekpnews? Jdu na http://pandora.idnes.cz/conference/ekpnews/ a kliknu na Přihlášení konference.http://pandora.idnes.cz/conference/ekpnews/

6 Pokud nejsem přihlášen (zalogován), vyplním email a heslo vyplněné při registraci a kliknu na Přihlásit. Po zalogování mi to napíše, že členství musí schválit moderátor konference (Matoušek, Kalous) a vy požádáte o schválení členství. Moderátorům přijde mail, schválíme vás a je to hotovo.

7 Pokud chci změnit své údaje, obvykle email, přihlásím se do systému a kliknu na Úprava registrace. Objeví se okno s mými údaji, mohu si změnit email nebo mít třeba 2 adresy, jednu pro posílání příspěvků a druhou pro čtení. Když si změníte mail, zase dostanete do schránky zprávu, abyste změnu potvrdili, z logického důvodu, že schránka existuje a že jste to vy. Když zapomenete heslo, stačí znát registrovaný mail a nechat si heslo poslat znovu.


Stáhnout ppt "Mám na konferenci účet? Kouknu se do následujícího seznamu případně se zeptám správce konference (Matoušek, Kalous). Když se tam nenajdu, zaregistruju."

Podobné prezentace


Reklamy Google