Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace Neoficiálních Klientských Internetových Stránek Společnosti DUHA.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Prezentace Neoficiálních Klientských Internetových Stránek Společnosti DUHA."— Transkript prezentace:

1

2 Prezentace Neoficiálních Klientských Internetových Stránek Společnosti DUHA

3 Prezentace - představení Hezký den,  Jmenuji se Tomáš Semelka a jsem dobrovolníkem ze Společnosti DUHA – integrace lidí s mentálním postižením.  Společně s klienty DUHY na počítačovém kurzu vytváříme zajímavé internetové stránky, které bych Vám rád na následujících snímcích představil.

4 Prezentace – úvodní informace Hezký den,  Myšlenka vytvořit klientské internetové stránky přišla zhruba mezi listopadem a prosincem roku 2005. V březnu roku 2006 naše stránky vznikly.  Mezi hlavní důvody, proč stránky vytváříme patří především praktický nácvik toho, co se naučíme na počítačovém kurzu, chuť podílet se na něčem zajímavém a užitečném, představit veřejnosti DUHU a vytvořit místo, kde bychom si mohli s ostatními lidmi vyměňovat názory a navazovat kontakty.

5 Prezentace – prezentace rubrik Snažíme se přinášet aktuální informace o kulturních akcích pořádaných v DUZE (především v kavárně) a vytváříme komplexní profily jednotlivých dílen, kde se klienti učí sociálním a pracovním návykům, které by jim umožnily vytvořit větší šanci k získání zaměstnání.

6 Prezentace – prezentace rubrik Snažíme se vést a motivovat klienty k tomu, aby oni sami psali články o práci, kterou dělají, o DUZE, kterou nejlépe znají, stejně tak o svých koníčcích, náladách, pocitech a potřebách. Každý z nás zde nachází svou identitu. Tyto stránky zobrazují jedinečnost každého z nás.

7 Prezentace – prezentace rubrik... Píšeme, abychom četli, čteme, abychom věděli, víme, abychom se rozhodli, rozhodujeme se, abychom žili... naše motto

8 Prezentace – prezentace rubrik Rubriky /Život a hendikep/ a /Přidat článek/ jsou místem, kde se naše dva světy setkávají. A my bychom byli spokojeni, kdyby se postupně zaplňovaly články s různou tématikou, od různých lidí s různými problémy.

9 Prezentace – prezentace rubrik Rubriky /Návštěvní kniha/ a /Chat/ mají spojitost s předchozími rubrikami a věříme, že v budoucnu poskytnou kvalitní zázemí pro Vaše a naše dotazy, pro rozhovory jednotlivců i skupin, k získání nových přátel a informací, k vytvoření nových vztahů…

10 Prezentace – prezentace rubrik Seznamka a inzerce se snaží vytvořit místo pro ty, co někoho nebo něco hledají, či něco nabízejí. Seznamka vznikla především zásluhou pana Pavla Vavříka, klienta instituce Kontakt, který rovněž hledá partnerku pro život. Věříme, že tento ojedinělý projekt bude společně s inzercí úspěšný a dopomůže Vám ke spokojenosti.

11 Prezentace – prezentace rubrik Snažíme se být kreativní a táhnout za jeden provaz. Baví nás prezentovat to, co již dokážeme a umíme. Dílny nám poskytují kvalitní zázemí, stejně jako naše stránky.

12 Prezentace – prezentace rubrik Snažíme se učit z vlastních chyb. Kráčíme dopředu, i když většinu času děláme to, co se ostatním jeví jako opakované a trvalé. Nic co jsme dokázali, není zbytečné. Vše co dokážeme, bude jedinečné a originální.

13 Prezentace – prezentace rubrik Snažíme se prolomit jazykové, zájmové, věkové, mezigenerační, kulturní a mnohé další bariéry. Bariéry nám často brání žít naplno, ale mi budeme bojovat. A co vy? Půjdete s námi? Jediné, co potřebujeme, je čas a Vaše víra v nás.

14 Prezentace – prezentace rubrik Snažíme se prezentovat, hájit svá práva a pohledy na nás a podporovat instituce a lidi, kteří se nám snaží pomoci. My chceme poznat Vás a vy nás. My to víme, vy to víte. Proto neváhejte a navštivte naše stránky. Možná čekáme právě na Vás...

15 Prezentace – konec a nový začátek Děkujeme Vám za Váš čas a těšíme se na Vás… S pozdravem Klienti Společnosti DUHA a dobrovolníci Tomáš, Olina, Libor, Eva a další…


Stáhnout ppt "Prezentace Neoficiálních Klientských Internetových Stránek Společnosti DUHA."

Podobné prezentace


Reklamy Google