Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Grafika Martina Fabianová, Lyra. … rozhodla jsem se zúčastnit se grafické části VZSST z trošku jiné stránky, tak doufám, že mě s tím hned nevykopnete.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Grafika Martina Fabianová, Lyra. … rozhodla jsem se zúčastnit se grafické části VZSST z trošku jiné stránky, tak doufám, že mě s tím hned nevykopnete."— Transkript prezentace:

1 Grafika Martina Fabianová, Lyra

2 … rozhodla jsem se zúčastnit se grafické části VZSST z trošku jiné stránky, tak doufám, že mě s tím hned nevykopnete ;).. Rovnou jsem to hodila do prezentace, přišlo mi to jako vhodný způsob, tak se na to kdyžtak mrkněte, no … ;).

3 Bylo nebylo, jednoho dne mě kamarádka ze školy přepadla s návrhem, že bychom se mohli společně zúčastnit jednoho projektu ve spolupráci s domem Tereza (ústav sociální péče pro pro tělesně a mentálně postižené děti a mládež) Jak to všechno začalo?

4 Samozřejmě, že jsem to odkývala, a tak jsme se společně vrhli do plánování kýženého projektu. Kristýna bohužel náhle onemocněla, a tak mi bylo doporučeno, abych si místo ní přizvala Kačku, se kterou jsme věc dotáhli do konce Přejít na webové stránky soutěže Úmluva o právech dítěte

5 Soutěž spočívala ve výběru jednoho z práv a jeho následného zpracování formou plakátu My jsme si vybrali ke zpracování článek 23článek 23 Účastnili se čtyřčlenné týmy

6 A samotný průběh… Realizace spočívala v několika návštěvách domu Tereza, kde jsme pracovali společně s klienty a v naší samostatné práci ve volném čase

7 Zde je pár fotek z naší spolupráce

8

9

10

11

12 Zde je výsledná práce Nakonec jsme nevytvořili jen jeden, ale hned dva výtvory

13 První z nich.. První se skládal z fotek z nejrůznějších aktivit klientů Domu

14 … a ten druhý Druhý jsme vzali z té trošku horší stránky věci… vyčlenění postiženého ze společnosti

15 Závěrem Nakonec musím říct, že se mi spolupráce velice líbila a že jen vřele doporučuji všem zájemcům a tuto nebo podobnou činnost Projekty jsme poslali a teď čekají na výsledný verdikt Nevím, jak moc toto spadá pod grafickou část VZSST, ale doufám, že se alespoň podíváte. Taky se omlouvám, že jsem mohla ukázat pouze fotky, ale jinak to nešlo ;)

16 Poděkování: Kačce (za to, že to se mnou všechno zvláda) Klientům domu Tereza (protože se mi s nimi pracovalo moc pěkně a doufám, že ještě někdy bude) Pracovnicím domu Tereza (protože to všechno zorganizovali, pomáhali nám, a také proto, že je obdivuji za celou jejich práci) Paní prof. Tellerové (bez které bychom se o soutěži pravděpodobně ani nikdy nedozvěděli)

17 Děkuji za pozornost …a doufám, že třeba bude tato práce inspirací pro Vás či Vaše okolí


Stáhnout ppt "Grafika Martina Fabianová, Lyra. … rozhodla jsem se zúčastnit se grafické části VZSST z trošku jiné stránky, tak doufám, že mě s tím hned nevykopnete."

Podobné prezentace


Reklamy Google