Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Strana 1/2V Praze dne 25.6. 2013 SBÍRKA NA DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Před časem jsme se na Vás obrátili s výzvou znovu iniciovat dobrovolnou sbírku na druhou fázi.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Strana 1/2V Praze dne 25.6. 2013 SBÍRKA NA DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Před časem jsme se na Vás obrátili s výzvou znovu iniciovat dobrovolnou sbírku na druhou fázi."— Transkript prezentace:

1 Strana 1/2V Praze dne 25.6. 2013 SBÍRKA NA DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Před časem jsme se na Vás obrátili s výzvou znovu iniciovat dobrovolnou sbírku na druhou fázi budování dětského hřiště. V té době nikdo z nás neměl tušení jaké strasti nám připraví správce Hostivařské přehrady a počasí. Je jasné, že priority se v tu chvíli zcela změnili. Nyní jsou ty nejzákladnější práce na odstranění škod za námi i díky nasazení mnohých z Vás, za což všem Vám, co jste neváhali pomoci, patří upřímný dík. Život v areálu se postupně vrací k normálu i když spoustu práce na obnově poničených částí domů i společné zeleně nás ještě čeká. Vyjma všech škod na bytových domech, venkovním prostranství a společné zeleni, které povodeň způsobila, jsme byli nuceni zcela zlikvidovat i poničený základ dětského hřiště, co zbyl z první fáze výstavby. Začínáme tedy úplně znovu k nemalé lítosti našich dětí … Rozvodněný Botič si nekompromisně prorazil cestu do areálu právě přes parkovou část areálu. V rámci odstranění povodňových škod jsme nechali odstranit kontaminovanou zeminu a tu budeme v nejbližších dnech nahrazovat novou. Naváže vybudování parkové cesty, několika nových laviček a osazení nového trávníku. Tím by mělo vzniknou příjemné místo pro posezení nejen pro maminky s dětmi, ale skutečně pro všechny obyvatele areálu. V rámci obnovy/dobudování této parkové zóny je pamatováno i na místo pro dětské hřiště. Protože však výstavba dětského hřiště nemůže být hrazena ze společného rozpočtu, vypisujeme na jeho obnovu sbírku. Nové hřiště nechceme budovat na etapy. Chceme jej vybudovat najednou a s důrazem na bezpečnost a kvalitu. Má být vybavené alespoň základními segmenty, aby bylo využitelné jak pro menší, tak i pro odrostlejší děti. Vybrali jsme velmi kvalitní sestavu od americké společnosti Rainbow Play Systems. Díky pochopení vedení českého zastoupení této značky se podařilo získat, jako výraz účasti s naší snahou o obnovu, velmi výhodnou finanční nabídku. Celá sestava bude zahrnovat: RAINBOW SUBNSHINE CLUBHOUSE -Hrací sestava v úpravě EN 1176 -Dětské pískoviště v přízemí domečku + vyjímatelné dětské piknikové sezení -Skluzavka a žebřík do vrchního patra -Dětská lezecká stěna -Gymnastická hrazdička s kruhy -Zelená plátěná střecha SAMOSTANÁ DŘEVĚNÁ DVOUHOUPAČKA (stejný dodavatel i design jako domeček) -jeden obyčejný sedák -jeden sedák pro malé děti s hrazdičkou STŘEDNĚ VELKÁ TRAMPOLÍNA – od jiného výrobce -průměr 3,05m Ilustrační foto

2 Strana 2/2V Praze dne 25.6. 2013 SBÍRKA NA DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Jsme přesvědčeni, že tato vybraná sestava je již slušným základem pro další případný rozvoj - budoucí možné dokoupení dalších segmentů jako např. pružinové houpačky, vahadlové houpačky, prolézačky … V současné chvíli již řešíme jen bezpečný, trvanlivý a estetický podklad. Budeme jej každopádně řešit svépomocí a s ohledem na co nejnižší náklady … Včetně tohoto podkladu bychom se měli cenově vejít do 100.000Kč. Protože s mnohými z Vás jsme již hovořili a od mnohých již máme příslib finanční podpory tohoto projektu, věřím, že se nám podaří náklady pokrýt. -Výše příspěvků je dobrovolná, dle finančních možností jednotlivých obyvatel areálu -Neurčujeme ani horní, ani dolní hranici příspěvku -Přispějte dle svých možností. Střední doporučená výše příspěvku je 2.500 Kč Protože se blíží čas dovolených a naším předsevzetím je vybodovat hřiště ještě toto léto, sbírku budeme časově limitovat. Kdo rychle dává, dvakrát dává … Sbírku zahajujeme dnes 25.6. a ukončíme jí 30.6. 2013. Kdo se má zájem sbírky účastnit, kontaktujte prosím buď: -Zdenku Aggermannovou - vchod č.61, 4.patro, tel: 602-941-747 nebo -Magdalénu Novákovou - vchod č. 63, 1.patro, tel: 602-814-206 Jak Zdenka, tak Magdaléna se starají o děti, proto je prosím, nejprve kontaktujte telefonicky a domluvte se na přesném čase, kdy je možno se s penězi zastavit. Předem děkujeme všem, kteří jsou ochotni přispět na dobrou věc. Radost našich dětí, které se již teď těší na nové hřiště nám bude dostatečnou odměnou. Za vedení výborů „A, B, C“ Ing. David Novák, místopředseda SVJ Podle Náhonu 3224 „B“ Ilustrační foto


Stáhnout ppt "Strana 1/2V Praze dne 25.6. 2013 SBÍRKA NA DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Před časem jsme se na Vás obrátili s výzvou znovu iniciovat dobrovolnou sbírku na druhou fázi."

Podobné prezentace


Reklamy Google