Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ô BARVY ŽIVOTA odkaz: Pozitivní noviny AInformace o projektu SENIOŘI K POČÍTAČŮM! (pro další šíření v médiích) ● POZITIVNÍ NOVINY jsou tvůrcem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ô BARVY ŽIVOTA odkaz: Pozitivní noviny AInformace o projektu SENIOŘI K POČÍTAČŮM! (pro další šíření v médiích) ● POZITIVNÍ NOVINY jsou tvůrcem."— Transkript prezentace:

1

2

3

4

5 ô

6 BARVY ŽIVOTA odkaz: Pozitivní noviny AInformace o projektu SENIOŘI K POČÍTAČŮM! (pro další šíření v médiích) ● POZITIVNÍ NOVINY jsou tvůrcem projektu SENIOŘI K POČÍTAČŮM! a iniciátorem celostátní mediální kampaně pro masový rozvoj počítačové gramotnosti v České republice. ● V této rubrice najdete kompletní přehled všech informací o tomto projektu i celé mediální kampani, včetně všech odkazů na jednotlivé PARTNERY a aktivity, které se v této záležitosti odehrály, odehrávají a odehrávat se budou. ● Informujte o tomto projektu a mediální kampani své přátele a známé, pište o něm vlastní články, propagujte ho všemi možnými způsoby, ale hlavně - nezapomeňte mi o tom všem napsat, aby mohly o vaší aktivitě Pozitivní noviny informovat veřejnost a prostřednictvím dalších mediálních toků účinně podporovat zájem o tuto záslužnou a prospěšnou věc. ● Sledujte pravidelně tuto stránku, kde budou nepřetržitě přibývat nové informace. Pavel Loužecký, vydavatel PN, autor projektu SENIOŘI K POČÍTAČŮM ! Kampaň pro masový rozvoj počítačové gramotnosti seniorů v České republice záběr z pořadu České televize BARVY ŽIVOTA, vysílaného dne BARVY ŽIVOTA Kliknutí na odkazy Vám umožní přímý vstup do vysílání ČT nebo na stránky Pozitivních novin.


Stáhnout ppt "ô BARVY ŽIVOTA odkaz: Pozitivní noviny AInformace o projektu SENIOŘI K POČÍTAČŮM! (pro další šíření v médiích) ● POZITIVNÍ NOVINY jsou tvůrcem."

Podobné prezentace


Reklamy Google