Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dobrý den, jsem Mgr. Zdeněk Šafář * 27.7.1978 (Trutnov) Kontakt: +420 777 309 334

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dobrý den, jsem Mgr. Zdeněk Šafář * 27.7.1978 (Trutnov) Kontakt: +420 777 309 334"— Transkript prezentace:

1 Dobrý den, jsem Mgr. Zdeněk Šafář * (Trutnov) Kontakt:

2 Největší úspěchy ve skicrossu - 3.místo celkově Evropský pohár místo Svět.pohár Les Contamines (FRA) místo Svět.Univerziáda Innsbruck (AUT) místo MČR místo Svět. pohár Inawashiro (JAP) místo celkově Světový pohár místo celkově Evropský pohár místo MČR místo Svět.pohár Grindelwald (SUI) místo MČR místo Svět.pohár Les Contamines (FRA) místo EP Mísečky místo MČR 2009

3 Cíle ve skicrossu: -Pravidelně bodovat v závodech světového poháru Ski-X a umístit se celkově do 5. místa v hodnocení světového poháru Ski-X 2009/ Zúčastnit se Olympiády Vancouver 2010 a získat medaili.

4 Možnosti spolupráce -Mediální prezentace na základě dosažených výsledků -Mediální prezentace při styku s médii -Umístění reklamy na závodním a tréninkovém oblečení a vybavení (helma, závodní oblečení, oblečení pro volný čas, automobil atd.) -Umístění reklamy na osobní web a proklik na web sponzora -Účast na reklamních a prezentačních akcích pořádaných sponzorem -Individuální péče a přístup při zajišťování sportovního vyžití pro zástupce sponzora -V případě účasti zástupce sponzora na závodě světového poháru - organizační pomoc při výhodném zajištění transportu, ubytování, permanentní karty a zapůjčení lyžařského či snowboardového vybavení. -Dle potřeb a zájmů sponzora možnost univerzálního využití při prezentačních akcích a marketingových aktivitách.

5 Mediální dopad -Televize - přenosy nebo záznamy ze všech větších závodů (Salomon Crossmax,Světový pohár, Mistrovství světa, Olympijské Hry) vysílány na Eurosportu a v České televizi. Již v zimě 05/06 se v ČT objevily reportáže z Českého poháru ve skicrossu a dá se předpokládat, že na ČT4Sport bude tomuto sportu věnováno více času. -Tisk - články o skicrossu v denním tisku a časopisech (nejvíce Ski, Snow). Výsledky závodů spolu s komentářem závodníků v denním tisku. -Rozhlas - Zprávy o skicrossu ve sportovních rubrikách. -Internet

6 Ski–X RIDERS Pokud nechcete spolupracovat se mnou jako jedinou osobou, je tu možnost stát se reklamním partnerem sportovního klubu Ski-X RIDERS. Tento klub jímž jsem členem vznikl na jaře 2006, aby sdružil závodníky a pomohl jim v jejich sportovní činnosti. Klub vsadil na kvalitu. Snaží se podporovat vynikající závodníky. Nejlepšími z nich v současnosti jsou: Zdeněk Šafář: reprezentant ČR Viz. výsledky výše Jitka Šitková: 5.Místo celkově Český pohár Ski-X Místo Český pohár Klínovec Místo mistrovství ČR Místo celkově Evropský pohár Místo mistrovství ČR Místo celkově Český pohár Místo mistrovství ČR 2009

7 SKICROSS JE OLYMPILSKÝ SPORT se skicross stal olympijským sportem a tak program Zimní olympiády Vancouver 2010 bude rozšířen o Skicross mužů a žen. Nabízíme vám tedy: „Staňte se našimi partnery na olympijskou sezónu“!!!

8 Děkuji za vaši pozornost a čas S lyžařským pozdravem „SKOL“ se s vámi loučím a těším se na naši spolupráci!!! Kontaktujte mne na: Tel.:


Stáhnout ppt "Dobrý den, jsem Mgr. Zdeněk Šafář * 27.7.1978 (Trutnov) Kontakt: +420 777 309 334"

Podobné prezentace


Reklamy Google