Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Spolupráce SŠAMP Krnov a strojírenské firmy ELFE s.r.o., Krnov V Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v oblasti podpory 1.3 Další vzdělávání.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Spolupráce SŠAMP Krnov a strojírenské firmy ELFE s.r.o., Krnov V Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v oblasti podpory 1.3 Další vzdělávání."— Transkript prezentace:

1 Spolupráce SŠAMP Krnov a strojírenské firmy ELFE s.r.o., Krnov V Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v oblasti podpory 1.3 Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení, je realizován krajský projekt T.I.M.E (Tréninkové, Inovační, Metodické a Edukační týmy škol poskytujících střední odborné vzdělání). V rámci tohoto projektu se 11 vyučujících odborných předmětů SŠAMP Krnov zúčastnilo odborné stáže v přední strojírenské firmě regionu, ELFE s.r.o., Krnov. Stáž se uskutečnila ve dnech 27.2 až 2.3.2012 v rozsahu 40 hodin a byla zaměřena jak na teoretické přednášky, tak hlavně na praktické a stínované činnosti v reálné výrobě. Hlavními nosnými tématy byly historie a zaměření firmy, komunikace se zákazníky, reklama a výrobní možnosti firmy, seznámení s materiály a jejich značením, používané progresivní technologie, svářečská problematika, způsoby kontroly ultrazvukem včetně vizuální kontroly výrobku. Problematika byla prezentována vrcholovým managementem firmy ELFE, generálním ředitelem Ing. Pavlem Matouškem, MBA, obchodním ředitelem Ing. Janem Maškem, technickým ředitelem Zdeňkem Bajákem, specialistou pro svařování Ing. Antonínem Jedinákem, vedoucím OTK panem Oto Sedláčkem a pracovníky jednotlivých pracovišť v rámci praktických činností a stínování. Celá stáž byla výborně připravená a umožnila zúčastněným odborným učitelům možnost seznámení se špičkovým strojírenským podnikem a nejmodernějšími technologiemi. Za to patří všem poděkování, především pak generálnímu řediteli Ing. Pavlu Matouškovi, MBA, za přístup, pochopení a přípravu stáže. Získané poznatky, vědomosti a zkušenosti budou využity jak pro obohacení výuky žáků školy, tak pro realizaci celoživotního vzdělávání učitelů odborných předmětů Moravskoslezského kraje, pro které je projekt T.I.M.E především určen. Stáž splnila svůj účel a významně prohloubila vzájemnou dlouhodobou spolupráci obou partnerů Střední školy automobilní, mechanizace a podnikání, Krnov a firmy ELFE s.r.o., Krnov. V Krnově 12.3.2012 Ing. Zdeněk Welna ředitel školy

2 Spolupráce SŠAMP Krnov a strojírenské firmy ELFE s.r.o., Krnov

3

4

5

6

7

8


Stáhnout ppt "Spolupráce SŠAMP Krnov a strojírenské firmy ELFE s.r.o., Krnov V Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v oblasti podpory 1.3 Další vzdělávání."

Podobné prezentace


Reklamy Google