Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zapojení školy do projektu T.I.M.E Zpracoval : Ing. Zdeněk Welna Datum: 09. 10. 2011.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zapojení školy do projektu T.I.M.E Zpracoval : Ing. Zdeněk Welna Datum: 09. 10. 2011."— Transkript prezentace:

1 Zapojení školy do projektu T.I.M.E Zpracoval : Ing. Zdeněk Welna Datum: 09. 10. 2011

2 Základní údaje o škole : NÁZEV ŠKOLY : Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání, Krnov, příspěvková organizace SÍDLO : 794 01 Krnov, Opavská 49 Web, E-mail : www.ssamp-krnov.cz, skola@ssamp-krnov.czwww.ssamp-krnov.czskola@ssamp-krnov.cz Počet žáků : 450 Počet tříd : 17 Domov mládeže : UBYTOVACÍ KAPACITA 180 ŽÁKŮ Školní kuchyně : STRAVOVACÍ KAPACITA 700 JÍDEL Vlastní autoškola : 2 NÁKLADNÍ AUTOMOBILY DAF, (sk. T, B, C, E) Vlastní svářečská škola : REKVALIFIKAČNÍ KURZY PRO ŽÁKY ŠKOLY A PRACOVNÍKY STROJÍRENSKÝCH FIREM ZK 111 1.1, ZK 135 1.1, ZK 311 1.1 EN 287-1 Zapojení do T.I.M.E.

3 Aktuální oborová nabídka : 41-45-M/01 MECHANIZACE A SLUŽBY (čtyřletý studijní obor zakončený maturitní zkouškou ) 39-41-L/01 AUTOTRONIK (čtyřletý studijní obor zakončený maturitní zkouškou ) 63-41-M/01 EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ (čtyřletý studijní obor zakončený maturitní zkouškou ) 23-68-H/01 MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL ( tříletý učební obor zakončený závěrečnou zkouškou ) 23-68-H/01 MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL VE ZKRÁCENÉ DÉLCE STUDIA 1,5 ROKU ŘIDIČ PROFESIONÁL ( 1,5 letý učební obor zakončený závěrečnou zkouškou) Všechny uvedené obory vzdělávání jsou vyučovány podle ŠVP. Zapojení do T.I.M.E.

4 Zdůvodnění zapojení do projektu T.I.M.E. -CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ODBORNÝCH PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ -PRO ZAJIŠTĚNÍ APROBOVANOSTI A ERUDOVANOSTI V RÁMCI STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE -ZLEPŠENÍ VZDĚLÁVACÍ NABÍDKY PRO ODBORNÉ PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE -VYUŽITÍ ZKUŠENOSTÍ Z JIŽ REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ (TC PRO VÍCEÚČELOVÉ SVAŘOVÁNÍ, TC NA BRUNTÁLSKU) -VYUŽITÍ PERSONÁLNÍ A MATERIÁLNÍ KAPACITY SŠAMP, KRNOV -VYUŽITÍ SPOLUPRÁCE SE SOCIÁLNÍMI PARTNERY A ZAMĚSTNAVATELI -MATERIÁLNÍ DOVYBAVENÍ ŠKOLY Zapojení do T.I.M.E.

5 Aktivity školy v projektu T.I.M.E. A, REALIZACE PROJEKTOVÉHO DNE - OSLOVENO 15 ŠKOL, ZÚČASTNILY SE 2 ŠKOLY B, ÚČASTNÍCI NA SEMINÁŘI MBTI : - ZÚČASTNILO SE 11 PP ŠKOLY - PŘÍNOS : VYSOKÁ ODBORNOST A ERUDOVANOST LEKTORŮ DOBRÁ VOLBA PŘEDNÁŠENÝCH TÉMAT VYUŽITÍ POZNATKŮ PRO VLASTNÍ PEDAGOGICKOU PRÁCI C, REALIZACE PILOTÁŽI MODULŮ : - DĚLENÍ TECHNICKÝCH MATERIÁLŮ A SVAŘOVÁNÍ SPECIÁLNÍCH MATERIÁLŮ HARDOX A WELDOX - MODERNÍ METODY V DOPRAVĚ A PŘEPRAVĚ PRO 21.STOLETÍ Zapojení do T.I.M.E.

6 Aktivity školy v projektu T.I.M.E. -OBOU PILOTÁŽÍ SE ZÚČASTNILO 32 PP ŠKOLY -VE FÁZI PŘÍPRAVY JSOU STÁŽE V PODNICÍCH PRAXE -STÁŽE SE ZÚČASTNÍ 10 PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ ŠKOLY -ZAHÁJENÍ STÁŽÍ V ÚNORU 2012 -LISTOPAD – PROSINEC 2011, ZAHÁJENÍ REALIZACE MODULŮ PRO 30 PP VYBRANÝCH ODBORNÝCH ŠKOL Zapojení do T.I.M.E.

7 Informace o spolupráci se zaměstnavateli. A, JAK BYL PROVEDEN VÝBĚR ODBORNÍKŮ Z PRAXE, ZAPOJENÝCH DO MODULŮ ? -NA ZÁKLADĚ ZKUŠENOSTÍ Z DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE PŘI ZAJIŠŤOVÁNÍ ODBORNÝCH PRAXÍ PRO ŽÁKY ŠKOLY -NA ZÁKLADĚ SPOLUPRÁCE PŘI DŘÍVE REALIZOVANÝCH PROJEKTECH B, POČET ZAPOJENÝCH ODBORNÍKŮ Z PRAXE – CELKEM 9 C, ZAJIŠTĚNÍ VÝBĚRU PODNIKŮ PRO STÁŽE ( OSOBNÍ JEDNÁNÍ S FIRMAMI REGIONU, HOSPODÁŘSKOU KOMOROU, ZKUŠENOSTI Z PŘEDCHÁZEJÍCÍ SPOLUPRÁCE Zapojení do T.I.M.E.

8 Informace o spolupráci se zaměstnavateli. D, PODNIKY A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI SE KTERÝMI SŠAMP, KRNOV V PROJEKTU T.I.M.E. SPOLUPRACUJE. -ELFE, s.r.o. Krnov ( Ing. Jedinák, IWE ) -Celní úřad Krnov (p. Strakoš ) -PROMONT, a.s. ( Ing. Sala, IWE, IWI-C ) -ČSOB POJIŠŤOVNA a.s. (p. Vilímková) -SANTA TRANS, s.r.o. Krnov (p.Filip) -SPOJENÉ SLÉVÁRNY, s.r.o. Krnov ( Ing. Horký ) -EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. (Ing. Merta ) -SSAB SCHWEDISCH STEEL, s.r.o. ( Ing.Mika) Zapojení do T.I.M.E.

9 Realizovaná praktická část ve firmách. -ELFE, s.r.o. Krnov ( Ing. Jedinák IWE ) -PROMONT, a.s. ( Ing. Sala IWE, IWI-C ) -SANTA TRANS, s.r.o. Krnov ( p.Filip ) -SPOJENÉ SLÉVÁRNY, s.r.o. Krnov ( Ing. Horký ) -EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. (Ing. Merta ) Zapojení do T.I.M.E.

10

11

12 Děkuji za pozornost Zpracoval : Ing. Zdeněk Welna Datum: 09.10.2011 Kontaktní údaje: Tel.: 736 264 442 e-mail: skola@ssamp-krnov.cz


Stáhnout ppt "Zapojení školy do projektu T.I.M.E Zpracoval : Ing. Zdeněk Welna Datum: 09. 10. 2011."

Podobné prezentace


Reklamy Google