Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

7 krát efektivnější čištění.   Kompletní systém obsahující sedm superkoncentrovaných čistících přípravků.   Jednoduchý a profesionální dávkovací systém,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "7 krát efektivnější čištění.   Kompletní systém obsahující sedm superkoncentrovaných čistících přípravků.   Jednoduchý a profesionální dávkovací systém,"— Transkript prezentace:

1 7 krát efektivnější čištění

2   Kompletní systém obsahující sedm superkoncentrovaných čistících přípravků.   Jednoduchý a profesionální dávkovací systém, který předchází zbytečně vysokému dávkování, snižuje náklady na přepravu a manipulaci a může být používán kdekoliv.   Tyto dávkovací jednotky na patrony jsou nabízeny na základě smlouvy bez potřeby jakékoliv investice pro konečného zákazníka. Co je Super C?

3 Super C byl vyvinut společností... Quaron Cleaning Systems BV

4 Kdo je Quaron Cleaning Systems?   Holandská společnost s 50letou tradicí v oboru čistící a úklidové chemie   Vývoj, výroba, propagace, prodej a distribuce čistících a dezinfekčních přípravků a úklidových systémů na mezinárodní úrovni Oblasti trhu QCS  Automotive  Profesionální kuchyně  Gastro  Institucionální úklid  Obchody  Školy  Nákladní a osobní doprava  Potravinářské provozy

5 Kdo je Quaron Cleaning Systems?

6   Zbytečně vysoké dávkování čistícího přípravku.   Vysoké náklady na litr čistícího roztoku.   Použití špatného produktu pro čistící úkon.   Rozlití přípravku během ředění.   Dávkovací systémy náročné na umístění.   Dávkovací systémy vyžadující vysoké investice.   Vysoké náklady na distribuci kvůli nízce koncentrovaným přípravkům. Poznáváte tyto problémy?

7 Jak? QUARON nabízí SUPER C……….. Vyřešte tyto problémy s Quaronem!  KOMPLETNÍ SYSTÉM  UNIKÁTNÍ SYSTÉM

8 Nesmírně jednoduché, neuvěřitelně efektivní! Kompletní systém 7 výrobků stačí na všechny běžné způsoby čištění!!! PŘÍPRAVKY SUPER C JSOU PŘÍJEMNĚ PARFEMOVANÉ A PŘÁTELSKÉ KE KŮŽI

9 Dávkovací jednotka pro láhev rozprašovače Kompletní systém Nesmírně jednoduché, neuvěřitelně efektivní! 3 druhy dávkovačů!!! Dávkovací jednotka pro kbelík nebo dřez Dávkovací jednotka pro podlahové čištění

10 SUPER C1 INTERIOR ČISTIČ INTERIÉRŮ Pro denní čištění stolů, židlí, dveří, dveřních rámů apod. Použití: Kompletní systém

11 SUPER C2 SANITARY ČISTIČ SANITÁRNÍCH PROSTOR Pro denní čištění sanitárních místnostní, odstraňuje mastnotu, špínu a vodní kámen Použití:

12 Kompletní systém SUPER C3 FLOOR ČISTIČ PODLAH Pro denní údržbu všech vodě odolných podlahových materiálů jako je linoleum, vinyl, syntetické materiály, guma, kámen aj. Nezanechává po umytí kluzký povrch. Použití:

13 Kompletní systém SUPER C4 FLOOR FILM ČISTIČ PODLAH Pro denní údržbu všech vodě odolných podlahových materiálů jako je linoleum, vinyl, syntetické materiály, guma, kámen aj. Na bázi mýdla. Vytváří ochranný film. Použití:

14 Kompletní systém SUPER C5 KITCHEN ČISTIČ PRO RUČNÍ POUŽITÍ Pro denní čištění všech kuchyňských povrchů: podlah, zdí, stolů, nářadí, strojů apod. Použití:

15 Kompletní systém SUPER C6 FORTE ODMAŠŤOVAČ Pro denní odstranění úporné špíny: mastnota, saze, znečištění kouřem aj. Vhodný pro čištění / odmašťování stěn, kuch. linek, sporáků, obkladů, odsávačů atd. Použití:

16 Kompletní systém SUPER C7 DESINFECTANT DEZINFEKCE Dezinfektant pro použití v potravinářských provozech, kuchyních, zdravotní péči, bazénech, sportovních areálech apod. Použití:

17   Ekonomický systém   Jednoduchý systém   Systém nevyžadující investice   Systém k použití na jakémkoliv místě Unikátní systém

18   Dávkovací systém, který předchází zbytečně vysokému dávkování i po několika letech používání   Nízké náklady na litr naředěného přípravku Unikátní systém Ekonomický systém  Superkoncentráty snižují náklady na přepravu, skladování, manipulaci a administrativu  Minimální odpad

19   Dávkovací systém, který předchází zbytečně vysokému dávkování i po několika letech používání   Superkoncentráty snižují náklady na přepravu, skladování, manipulaci a administrativu   Nízké náklady na litr naředěného přípravku Unikátní systém Ekonomický systém - Kalkulace

20 Unikátní systém Jednoduchý systém   Snižuje počet čistících přípravků   Barevně kódované patrony a dávkovače předchází pochybením.   Dávkovací jednotka může být otevřena pouze speciálním klíčem.  Výměna náplně během několika sekund.  Dávkovače nepotřebují údržbu a jsou jednoduché na instalaci  Nevyžaduje připojení na vodu ani elektrický proud.

21   Institucionální úklid   Profesionální úklid   Kanceláře   Gastro průmysl   Školy   Úklidové společnosti   Sport & rekreace   Potravinářský průmysl   Supermarkety   Kde ne……………………? Unikátní systém K použití na jakémkoliv místě V BENELUX Quaron Cleaning Systems umístili v posledních 3 letech 11.000 ks dávkovačů SUPER C, kde?


Stáhnout ppt "7 krát efektivnější čištění.   Kompletní systém obsahující sedm superkoncentrovaných čistících přípravků.   Jednoduchý a profesionální dávkovací systém,"

Podobné prezentace


Reklamy Google