Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

„Starost s úklidem nechte na nás…“

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "„Starost s úklidem nechte na nás…“"— Transkript prezentace:

1 „Starost s úklidem nechte na nás…“
PRIMA CLEANING s.r.o. „Starost s úklidem nechte na nás…“

2 KOMPLEXNÍ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY PRO FIRMY COMPREHENSIVE CLEANING SERVICES FOR COMPANIES Pro oblast Praha a její okolí ÚVOD V oblasti úklidu máme již nezbytné zkušenosti a naší hlavní prioritou je poskytovat kvalitní služby pro maximální spokojenost zákazníka. Jsme mladí a poměrně noví, ale o to více si uvědomujeme, že bez dobrých referencí nemůžeme obstát. Poskytujeme kvalifikovaný úklid kanceláří a jiných prostor i menším firmám. Respektujeme specifické požadavky klientů. Uplatňujeme efektivní systém údržby dle nejmodernějších technologických postupů a platných norem. Zabýváme se úklidy kanceláří, obchodů, studií, společenských prostor, společných prostor bytových domů, privátů a to jak ve formě pravidelné tak i jednorázové. Provádíme každodenní servis, kterým je pravidelný úklid a zajišťování hygienických potřeb např. na toalety a do kuchyněk. Můžeme také zajistit jakékoli uklízecí práce např. po přestavbách, po stěhování , malování či velký jednorázový úklid před kolaudací Další výraznou sférou naší činnosti je poskytování služeb v domácnostech zajišťováním hospodyň. Pro komfort nabízíme komplexní služby s rozmanitými činnostmi. Věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

3 O NÁS KDO JSME Naše společnost byla založena v roce 2010 s cílem vybudovat moderní a dobře fungující úklidovou firmu. Od začátku klademe důraz na poskytování kvalitních služeb pro maximální spokojenost našeho zákazníka a také na osobní a vstřícný přístup. K zajištění kvalitních a komplexních služeb jsou zapotřebí kvalifikovaní pracovníci, které vybíráme dle daných kritérií a dále školíme tak, aby co nejlépe vykonávali svoji práci. Další nezbytnou součástí je kvalitní úklidová technika od renomovaných výrobců, kteří dokáží reagovat na potřeby trhu a zároveň si zachovávají svou kvalitu ( KÄRCHER , Vax ) A v neposlední řadě jsou to účinné čistící přípravky šetrné k přírodě.

4 Pravidelné úklidy SLUŽBY Jednorázové úklidy
mytí oken, mytí výloh, extrakční čištění, čištění podlah, čištění čalouněného a koženého nábytku, čištění matrací, čištění dopravních prostředků, čištění a renovace povrchů ( PVC, Marmoleum, linoleum, parkety, laminatové podlahy, dlažba, kámen atd. ) Pravidelné úklidy kanceláří obchodů škol a školek autosalonů společenských prostor zdravotnických zařízení bytových domů Domácnosti V Praze a okolí pečujeme o 110 domácnosti. Našim klientům tak zajišťujeme pravidelné úklidy, žehlení, vaření, pochůzky a ostatní hospodyňské práce.

5 REFERENCE Pečujeme například o… Obsloužili jsme také…
Albatros Design s.r.o Indické velvyslanectví Copy Servis spol. s.r.o Poliklinika Kartouzská Dankuchen Praha GIGASPORT centrála DATARECOVERY s.r.o. DSV Roads a.s. Graebel EMEA Center s.r.o. Honoris Finance a.s. Kentlucky s.r.o. PURE s.r.o Jazyková škola Sentia A.k. Šikola a Partners Výtahy Pardubice a.s.

6 KONTAKTNÍ ÚDAJE Sídlo Společnosti: PRIMA CLEANING s.r.o.
Štefánikova 13/43 Praha 5 Identifikační Číslo:  IČ: DIČ: CZ Telefony: , ,


Stáhnout ppt "„Starost s úklidem nechte na nás…“"

Podobné prezentace


Reklamy Google