Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

„Starost s úklidem nechte na nás…“. ÚVOD  V oblasti úklidu máme již nezbytné zkušenosti a naší hlavní prioritou je poskytovat kvalitní služby pro maximální.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "„Starost s úklidem nechte na nás…“. ÚVOD  V oblasti úklidu máme již nezbytné zkušenosti a naší hlavní prioritou je poskytovat kvalitní služby pro maximální."— Transkript prezentace:

1 „Starost s úklidem nechte na nás…“

2 ÚVOD  V oblasti úklidu máme již nezbytné zkušenosti a naší hlavní prioritou je poskytovat kvalitní služby pro maximální spokojenost zákazníka. Jsme mladí a poměrně noví, ale o to více si uvědomujeme, že bez dobrých referencí nemůžeme obstát.  Poskytujeme kvalifikovaný úklid kanceláří a jiných prostor i menším firmám. Respektujeme specifické požadavky klientů. Uplatňujeme efektivní systém údržby dle nejmodernějších technologických postupů a platných norem.  Zabýváme se úklidy kanceláří, obchodů, studií, společenských prostor, společných prostor bytových domů, privátů a to jak ve formě pravidelné tak i jednorázové. Provádíme každodenní servis, kterým je pravidelný úklid a zajišťování hygienických potřeb např. na toalety a do kuchyněk. Můžeme také zajistit jakékoli uklízecí práce např. po přestavbách, po stěhování, malování či velký jednorázový úklid před kolaudací  Další výraznou sférou naší činnosti je poskytování služeb v domácnostech zajišťováním hospodyň. Pro komfort nabízíme komplexní služby s rozmanitými činnostmi. Věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

3 KDO JSME  Naše společnost byla založena v roce 2010 s cílem vybudovat moderní a dobře fungující úklidovou firmu. Od začátku klademe důraz na poskytování kvalitních služeb pro maximální spokojenost našeho zákazníka a také na osobní a vstřícný přístup.  K zajištění kvalitních a komplexních služeb jsou zapotřebí kvalifikovaní pracovníci, které vybíráme dle daných kritérií a dále školíme tak, aby co nejlépe vykonávali svoji práci. Další nezbytnou součástí je kvalitní úklidová technika od renomovaných výrobců, kteří dokáží reagovat na potřeby trhu a zároveň si zachovávají svou kvalitu ( KÄRCHER, Vax )  A v neposlední řadě jsou to účinné čistící přípravky šetrné k přírodě.

4 Jednorázové úklidy  mytí oken, mytí výloh, extrakční čištění, čištění podlah, čištění čalouněného a koženého nábytku, čištění matrací, čištění dopravních prostředků, čištění a renovace povrchů ( PVC, Marmoleum, linoleum, parkety, laminatové podlahy, dlažba, kámen atd. ) Pravidelné úklidy  kanceláří obchodů škol a školek autosalonů společenských prostor zdravotnických zařízení bytových domů Domácnosti  V Praze a okolí pečujeme o 110 domácnosti. Našim klientům tak zajišťujeme pravidelné úklidy, žehlení, vaření, pochůzky a ostatní hospodyňské práce.

5 Pečujeme například o… Obsloužili jsme také…  Albatros Design s.r.o. Indické velvyslanectví  Copy Servis spol. s.r.o. Poliklinika Kartouzská  Dankuchen Praha GIGASPORT centrála  DATARECOVERY s.r.o.  DSV Roads a.s.  Graebel EMEA Center s.r.o.  Honoris Finance a.s.  Kentlucky s.r.o.  PURE s.r.o  Jazyková škola Sentia  A.k. Šikola a Partners  Výtahy Pardubice a.s.

6  Sídlo Společnosti: PRIMA CLEANING s.r.o. Štefánikova 13/43 150 00 - Praha 5  Identifikační Číslo: IČ: 24754013 DIČ: CZ24754013  E-mail: info@prima-uklid.cz  Telefony: 724 952 356, 775 197 162, 721 012 038


Stáhnout ppt "„Starost s úklidem nechte na nás…“. ÚVOD  V oblasti úklidu máme již nezbytné zkušenosti a naší hlavní prioritou je poskytovat kvalitní služby pro maximální."

Podobné prezentace


Reklamy Google