Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Potravinový Doplněk. Co je LifePak ® ? LifePak ® je výživový plán bohatý na esenciální a semiesenciální mikroživiny podporující zdraví a duševní pohodu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Potravinový Doplněk. Co je LifePak ® ? LifePak ® je výživový plán bohatý na esenciální a semiesenciální mikroživiny podporující zdraví a duševní pohodu."— Transkript prezentace:

1 Potravinový Doplněk

2 Co je LifePak ® ? LifePak ® je výživový plán bohatý na esenciální a semiesenciální mikroživiny podporující zdraví a duševní pohodu.

3 3. Kompletní výživa kostí 4. Podporuje zdravou funkci imunitního systému 2. Přínosy pro kardiovaskulární systém 1. Obstarává přísun živin, které přispívají k udržování zdraví Přínosy LifePak ® 7 receptur v 1

4 6.Ochraňuje tělo proti projevům stárnutí 5.Podporuje normální metabolismus cukru v krvi 7.Zvyšuje antioxidační obranu (pokračování) Přínosy LifePak® 7 receptur v 1

5 1. Obstarává přísun živin Vitamíny a minerály jsou považovány za živiny a jejich optimální příjem (spolu s jídlem, potravinovými doplňky) poskytne optimální zdraví. Syndrom nedostatku Kritická hladina Doporučená Denní Dávka (RDA) Optimální hladina živin doložená studiemi o zdraví a účinnosti *Koncepční schéma určené k ukázání rozdílu v tom, jak RDA a optimální hladina živin adresují nedostatky živin. Oba případy se snaží zvýšit příjem živin nad kritickou úroveň (příjem živin pod kritickou úrovní vede k projevům příznaků chorob způsobených nedostatkem živin). Nicméně optimální úroveň živin přináší další přínosy. *

6 2. Přínosy pro kardiovaskulární systém  Homocystein (Vitamíny skupiny B)  Srážení krve (Vápník) LifePak ® poskytuje nutriční podporu ostatním důležitým oblastem kardiovaskulárního zdraví pomocí vápníku  Krevní oběh (Flavonoidy a vitamín skupiny B)

7 2. Přínosy pro kardiovaskulární systém 1.Poskytuje výživu pro normální homocysteinový metabolismus (Vitamíny skupiny B) 2.Projevuje se jako akceptor (čistič) volných radikálů zatímco ochraňuje lipidy před oxidačním poškození (Antioxidanty) 3.Udržuje přirozenou odezvu těla na záněty (Vitamín D) 4.Podporuje normální, zdravý oběh krve (Flavonoidy a vitamíny skupiny B)

8 3. Kompletní výživa kostí Normální Kost Projev řídnutí Kostí Křehká Kost  Vápník je primární minerál základní kostní hmoty  Hořčík je druhým nejdůležitějším kostním minerálem  Vitamín D napomáhá při absorpci vápníku  Vitamín K podporuje mineralizaci kostí závislou na osteokalcinu LifePak ® poskytuje nutriční podporu několika důležitým oblastem zdraví kostí: Po zvětšení se jeví struktura kostní tkáně pórovitá. S tím, jak stárneme, mají jak genetický základ tak náležitá nutriční podpora vliv na sílu našich kostí.

9 Vitamíny A a C: Podporují buňkami zprostředkovanou imunitu. Zinek a vitamín B12: Imunitní buňky se musí rozdělit a rychle se rozmnožit, aby tak mohly bojovat proti virům a bakteriím. Pokaždé, kdy se imunitní buňka rozdělí, její DNA se musí zdvojit. Jak Zinek tak vitamín B12 jsou esenciální pro syntézu DNA. β-karoten a selen: Rozhodující pro správnou funkci imunity. Váš imunitní systém potřebuje přijímat optimální výživu k tomu, aby správně fungoval. 4. Podporuje zdravou funkci imunity

10 5. Metabolismus Sacharidů LifePak ® pomáhá tělu vytrvat v rámci svého vlastního systému homeostáze a zaměřuje se na udržování dobré látkové výměny přijatých/uložených sacharidů. Chrom: - Podporuje katabolismus sacharidů tak, že znásobuje působení inzulínu. • Vitamíny skupiny B • Zinek inzulín Chróm Transport glukózy do buněk příjemce inzulínu Energie! LifePak ® živiny jsou také nezbytné pro optimální metabolismus sacharidů. Chróm zvyšuje účinnost inzulínu, protože se váže k receptoru buněčného povrchu, a tak umožňuje glukóze vstoupit do buňky a přeměnit ji na energii.

11 6. Antioxidanty neutralizují volné radikály Každá molekula v našem těle má určitou funkci. Nicméně může být tato funkce poškozena v případě, kdy volný radikál odebere z funkční molekuly elektron. Antioxidanty ochraňují funkční molekuly tím, že obětují dodatečné elektrony k neutralizaci volných radikálů, a tak umožňují funkčním molekulám zachovat jejich funkčnost. Volný radikál stabilizovaný elektronem darovaným antioxidantem Krok 1 Krok 2 Nestabilní volný radikál postrádající elektron Elektron obebraný z funkční molekuly e- e- e- e- e-e- e-e- e-e- Funkční molekula již nemůže vykonávat svoji funkci e-e- e-e- e-e- e-e- Antioxidant ochraňuje funkční molekulu tím, že obětuje jeden ze svých vlastních elektronů Funkční molekula může pokračovat ve vykonávání své funkce e-e- e-e- e-e- Antioxidant ochraňuje funkce molekul

12 Založeno na databázi Pharmanex skeneru, která obsahuje snímky od více než 5ti miliónů jednotlivců z období mezi rokem 2003 a 2008. Efekt užití výrobku LifePak ® na výsledcích ze skenování 7.Zvyšuje Vaši antioxidační obranu Nic nemůže nahradit potřebu zdravého stravování; měli byste se vždy snažit konzumovat 5 až 9 porcí ovoce a zeleniny každý den. Ale žijeme hektickým životním stylem a LifePak ® nám může poskytnout zásobu živin a zajistit, že své tělo zásobujete antioxidačními živinami, které potřebujete. 37,164

13 LifePak ® obsahuje • Flavonoidy Široké spektrum antioxidantů Vitamín E existuje v 8 přirozeně se vyskytujících formách, které pracují ve vzájemné součinnosti. Syntetický vitamín E obsahuje pouze jednu formu. Pufrovaný vitamín C je k žaludku šetrnější a snáze vstřebatelný než normální kyselina askorbová. Tyto 4 minerály jsou známé jako antioxidační spolufaktory - podporují tělu vlastní produkci specifických vnitřních antioxidantů. • Všech 8 forem přírodního vitamínu E • Pufrovaný vitamín C • Selen, měď, zinek a mangan • 4 karotenoidy Betakaroten, lykopen, lutein, zeaxantin. Katechiny zeleného čaje, polyfenoly, kvercetin, naringenin a hesperidin.

14 Užívání výrobku Užívejte LifePak ® společně s Marine Omega nebo Optimum Omega k podpoře vstřebávání důležitých živin rozpustných v tucích. Užívejte vitamínové/minerální výrobky spolu s jídlem ke zlepšení tolerance zažívání.

15 Optimální nasycení živinami • Studie ukazují, že živiny rozpustné ve vodě jsou odčerpané z toku krve během 8-12 hodin po jejich požití. Pro 24-ti hodinovou antioxidační ochranu antioxidantů rozpustných ve vodě je nejlepší rozdělit denní příjem v užívání ráno a večer. Vzestup úrovní živin v krevním séru po požití sáčku LifePak® 7:30 hod 18:30 hod LifePak ® užitý pouze jednou denně LifePak ® užitý dvakrát denně podporuje optimální nasycení v průběhu celého dne 7:30 hod18:30 hod Optimální nasycení živinami Pojmová schémata založená na zjištěních Navarra (2003) a Levina (1996), která ukazují vymizení živin z toku krve po 8-12 hodinách. * * *

16 Klíčové body - Poskytuje nutriční podporu celému tělu -Udržuje homeostázy těla -Poskytuje antioxidační podporu buněčným strukturám -Výběr kvalitních zdrojů živin • Náležitě fungující imunitní systém • Pokojný spánek • Energie *NSE Studie tržního průzkumu (Prosinec 2001) 213 uživatelů LifePak ® bylo dotázáno, jakých rozdílů si všimli po užívání LifePak ® po dobu alespoň tří měsíců. 3 nejčastější odpovědi byly*:


Stáhnout ppt "Potravinový Doplněk. Co je LifePak ® ? LifePak ® je výživový plán bohatý na esenciální a semiesenciální mikroživiny podporující zdraví a duševní pohodu."

Podobné prezentace


Reklamy Google