LIGA ZÁKLADNÍCH ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU XXXXVI. ročník.

Německo září – 4. října.

Radost pod modrou oblohou I.kategorie(3.,4.,5.roč.)
Mistrovství světa juniorů v motokrosu
Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/
Vyhodnocení velké vánoční rodinné soutěže Tak už jste se konečně dočkali! Po důkladném vyhodnocení všech zaslaných prací již známe výherce vánoční soutěže.
Tv na Balvanu aneb Buďme fit! Jan Gaisler 3. ročník Prosinec 2010.
Voda. V pátek probíhal na naší škole Den Země na téma Voda. Žáci druhého stupně soutěžili v mnoha soutěžích. Třída se vždy rozdělila na skupiny.
Lesní dny Lesní dny aneb za přírodou – Út Povídání o lese Těšíme se na Vaše zážitky z procházek lesem, houbaření Film na přání:
HROŠIÁDA Každoročně ji pořádá na podzim a na jaře ZŠ Hrochův Týnec.
TJ Sokol Sedlnice Kuželkářský oddíl. Mistrovství ČR žákyň 2007 Martina Janyšková se umístila na 3.místě.
Oddíl skoků na lyžích Vás zve na návštěvu z kterých možná vyrostou mistři světa i vítězové olympiád do světa sportu,lyží a kolektivu dívek a chlapců,
Mezinárodní soutěž mládeže CTIF je určena pro nejméně devítičlenné kolektivy mladých hasičů. Družstva mohou být složena z dětí obou pohlaví ve věku 12.
X-Cup 2006 ČESKÝ POHÁR FREESTYLE BMX. Co to je : X-cup je série závodů tykající se sportu na kolech tzv. Freestyle BMX.
Útržky ze života naší třídy Školní výlet Klobouky Bazén.
Karlova Studánka – 1.7. Sbíráme se, snad někam pojedeme.
ENVIRONMENTÁLNÍ PROJEKT Základní školy Kolín IV., Prokopa Velikého 633
NAŠE MALÁ GALERIE Školní rok 2012 / 2013.
Excelentní matka měst Praha
SPORTOVEC ROKU 2012 MĚSTA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ. 17. ročník Sportovce roku Cíl: ocenit nejúspěšnější sportovce a mimořádné sportovní výkony Poprvé se tak stalo.
Naše cesta fyzikou.
Vítejte u kabelové TV Pržno v novém roce
ZÁPIS DO I. TŘÍDY V ZŠ LEŠNÁ PROBĚHL 11. ÚNORA 2015 ZÁPIS DO I. TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016. ZÚČASTNILO SE JEJ 20 PŘEDŠKOLÁKŮ. VŠICHNI SE SNAŽILI UKÁZAT,
FRANKFURT. Navštívil jsem letošní veletrh automobilů ve Frankfurtu. Musím uznat, že Italové měli letos velmi hezké show.
Nepomuk 28. března 2013 Naše první zastávka v expozici na Zelenohorské poště.
Autor výukového materiálu: Adéla Fišerová Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora Datum (období) vytvoření výukového materiálu:19. září 2012 Číslo.
9.A.
22. základní škola Na Dlouhých 49 Plzeň
Vyhodnocení soutěže Fotograf expedice FotoApalucha 2012 Podyjí, června 2012.
BĚH DO ZÁMECKÝCH SCHODŮ, MÍSTO
CERMAT 2007 Celostátní hodnocení výsledků vzdělávání žáků 9. tříd a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.
BUDOUCÍ DEVÍTKA. Naší třídu tvoří nyní 14 žáků. Kluků je sedm a dívek dnes už také sedm. Tvoříme vyrovnaný počet. Naší třídu tvoří nyní 14 žáků. Kluků.
O pohár Lysé Hory – Čeladná Do závodu, který by se dal nazvat svátkem endura, nastoupilo přes 200 jezdců v kategoriích profi, hobby a veterán.
VÝSLEDKY SBĚRU PAPÍRU Který se uskutečnil –
Logopedická třída MOTÝLCI
Den Země VODA 2013 Učebna fyziky. Žáci měli vyplnit 2 pracovní listy Zde ukázka jednoho pracovního listu. Skupiny zde porovnávaly hmotnosti sladké a slané.
Vědomostní kvíz Medvídka Pú Zde vložte obrázek dostupný z Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li.
Světem letí skvělá zpráva- z naší tefnut bude máma!!!
Fotky 6.B z 5.třídy.
P Ě VECKÁ SOUT Ě Ž 31 ZPĚVÁKŮ SE VE STŘEDU 25. BŘEZNA 2015 ZÚČASTNILO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU. SOUTĚŽÍCÍ SI NEJPRVE SPOLEČNĚ ZAZPÍVALI, A POTÉ UŽ JEDNOTLIVĚ.
Jaroslav Štys - REMO. Jaroslav Štys - REMO Pochvaly a ocenění ředitele školy za reprezentaci školy v předmětových a sportovních soutěžích a za další.
T. J. SOKOL DŘEVOHOSTICE, TENISOVÝ ODDÍL
FLORBALOVÝ TURNAJ 1. ROČNÍK V letošním roce 1. dubna se uskutečnil v naší škole první ročník florbalového turnaje. Zápasů se zúčastnila 4 družstva žáků.
Krtčí norou denní hra, Brno, tři ročníky krtci.webz.cz.
VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE TENISOVÉHO ODDÍLU T.J.SOKOL DŘEVOHOSTICE
„SLYŠÍŠ“? |DAVID STUDNICKÝ | NATÁLIE MACHÁŇOVÁ| |MARKÉTA PŘADKOVÁ | DANIELA SPĚVÁČKOVÁ|
Městská knihovna Sedlčany Strom v nás - lokální historie prostřednictvím sedlčanské knihovny Městská knihovna v Českém Těšíně Konference Další možnosti.
3. ročník gastronomické soutěže pro žáky učebních oborů vzdělání kategorie,,E“,, Srdce na talíři“
Vyhodnocení soutěže Fotograf expedice FotoApalucha 2015 Šumava – Prachaticko, Volary,
IX.ročník uzlovací soutěž o pohár starosty SDH Osek nad Bečvou V sobotu 14. března pořádal náš sbor uzlovací soutěž. Naši obec reprezentovalo družstvo.
ŠKOLNÍ OLYMPIÁDA Základní škola Pardubičky
Elektronické učební materiály - I. stupeň Český jazyk 4 Autor: Mgr. Helena Záděrová 1. Křížovka 2. Nejchytřejší savec 4. Co potřebujeme ze vzduchu 1. Pravé.
Letní soustředění – OŠELÍN 23. – 30. srpna První odpoledne jsme prožili hraním s dětmi.
Název školy: ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace Matematika a její aplikace, Matematika, Čísla a početní operace, Složené.
Metodický list: Slovní druhy – 2. část
Zpráva z prvního závodu v maďarském Hungaroringu COMPLEX Development solutions SE, Vídeňská 1764/158 Praha IČO: DIČ: CZ
Vítáme Vás ve třídě 4.B .
Členská schůze dne 8.prosince 2010.
Pracovní stáž na Slovensku – Martin - v rámci programu Erasmus+
Transkript prezentace:

LIGA ZÁKLADNÍCH ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU XXXXVI. ročník

Naši žáci se v září a v říjnu zúčastnili XXXXVI. ročníku LIGY ZÁKLADNÍCH ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU. Počasí nám přálo a dopomohlo nám ke skvělým výsledkům. Soutěžilo se v těchto kategoriích: – D10 – dívky do 4. třídy – H10 – chlapci do 4. třídy – D12 – dívky 5. – 6. třída – H12 – chlapci 5.– 6. třída

Výsledky 1. kola Dubina V prvním kole se v kategorii H10 nejlépe umístil Adam Pithart se 6 body, dále Kryštof Mikolda se 3 body a Matyáš Holeček se 2 body. V kategorii D10 se s 2 body nejlépe umístila Marie Lapková, a další úspěšná místa obsadila Bára Zemánková, Isabela Neumanová a Veronika Kyndlová. V kategorii H12 se nejlépe umístil Michal Bílek se 14 body, dále Patrik Hájek s 13 body a Michal Hofman se 4 body. Jediná reprezentantka kategorie D12 – Nikča Vladyková, získala 3 body.

Celkově jsme se v 1. kole umístili na krásném 7. místě z 11 škol se 41 body.

Výsledky 2. kola Studánka V druhém kole se nám vedlo o něco lépe. Za kategorii H10 vybojoval Ondra Zalabák krásné 3.místo a získal 18 bodů. Ondra Bílek získal 14 bodů, Kryštof Mikolda 12 bodů, Adam Pithart 11 bodů, Matyáš Holeček 5 bodů a Milan Vícha 2 body. V kategorii D10, která byla nejpočetnější, vybojovala Verča Kyndlová 6 bodů. Naše ostatní reprezentantky se umístili těsně pod bodovanou hranicí. V kategorii H12 vybojoval Michal Bílek 13 bodů, Jakub Štecker 11 bodů, Michal Hofman 8 bodů, Robert Rajz 7 bodů a Patrik Hájek 3 body. Ostatní kluci se umístili pod bodovanou hranicí. Mirka Cachová posílila v 2. kole kategorii D12 a získala pro školu 13 bodů. Nikča Vladyková získala 1 bod.

Celkově jsem se v 2. kole umístili na krásném 5. místě z 10 škol se 77 body. VŠEM DĚTEM PATŘÍ VELKÁ GRATULACE!!!

Foto Následující fotky jsou pořízené z 2.kola OB. Po překonání cílové pásky se děti s úsměvem vyfotily, aby měly hezkou vzpomínku na krásné, středeční odpoledne.