Prezentace se nahrává, počkejte prosím

5.A Naše úspěchy.

Prezentace na téma: "5.A Naše úspěchy."— Transkript prezentace:

1 5.A Naše úspěchy

2 V městském kole matematické soutěže MATESO naši školu v listopadu reprezentovali: Vojta Bazala, Šimon Mátl a Šarlota Špačková. V konkurenci 214 páťáků z 38 škol skvěle zabojovali. Vojta byl devátý a Šarlota obsadila šesté místo. Gratulujeme!

3 Utkání ve fotbale na Kamínkách. A opora našeho týmu – z 5. A:
Utkání ve fotbale na Kamínkách. A opora našeho týmu – z 5.A: Ondra, Vojta, Milča a Pepa 3. místo . Blahopřejeme!

4 Výtvarná soutěž „Nový Lískovec očima dětí“ - 1
Výtvarná soutěž „Nový Lískovec očima dětí“ místo Terka Čechánková - 2. místo Kristýnka Kreisová a Maruška Vítkovičová - 3. místo Zuzka Grünwaldová

5 Vojta Trinh- stříbrná medaile za 2. místo v karate .

6 Šplh Skvělými výkony se do obvodního kola nominovali Agáta a Milan
Šplh Skvělými výkony se do obvodního kola nominovali Agáta a Milan. Agátka obsadila 1. místo a postoupila do městského finále. Gratulujeme!

7 Podzimní hry – florbal. 1. místo Turnaj vyhráli páťáci ze Svážné
Podzimní hry – florbal 1.místo Turnaj vyhráli páťáci ze Svážné! Za naši třídu ve vítězném týmu byli: Pepík, Milča, Vojta a Ondra.

8 Podzimní hry – vybíjená Ani dívčí družstvo ze Svážné nikdo neporazil
Podzimní hry – vybíjená Ani dívčí družstvo ze Svážné nikdo neporazil. Tygřice byly prostě nejlepší!!! Niki, Terka, Maruška, Agáta, Šarlota, Liduška, Zuzka a Lucka

9 Atletika Agáta získala v dubnu na hřišti Moravské Slavie hned dvě skvělá umístění – 1.místo ve skoku dalekém a 3. místo v běhu na 60 m.

10 Taneční soutěž Diplom a medaili za 1
Taneční soutěž Diplom a medaili za 1. místo v jarní taneční soutěži má tentokrát Terka.