Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Lineární nerovnice Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Iva Kočtúchová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Lineární nerovnice Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Iva Kočtúchová."— Transkript prezentace:

1 Lineární nerovnice Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Iva Kočtúchová Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 Charakteristika DUM Název školy a adresaStřední odborná škola Otrokovice, tř. T. Bati 1266, 76502 Otrokovice Číslo projektuCZ.1.07/1.5.00/34.0445 /2 AutorMgr. Iva Kočtúchová Označení DUMVY_32_INOVACE_SOSOTR-EL-M/2-MA-1/10 Název DUMLineární nerovnice Stupeň a typ vzděláváníStředoškolské vzdělávání Kód oboru RVP26-51-H/01 Obor vzděláváníElektrikář Vyučovací předmětMatematika Druh učebního materiáluVýukový materiál Cílová skupinaŽák, 16 – 17 let Anotace Výukový materiál je určený k zopakování základních pojmů o lineárních nerovnicích náplň: prezentace k výkladu o lineárních nerovnicích Vybavení, pomůckyDataprojektor Klíčová slovaLineární nerovnice, znaménko nerovnosti, ekvivalentní úpravy, interval Datum5. 1. 2013

3 Lineární nerovnice Náplň výuky: Lineární nerovnice Ekvivalentní úpravy Ukázkový příklad Příklady k procvičení

4 Lineární nerovnice

5 Ekvivalentní úpravy

6 Řešení lineární nerovnice

7

8 Příklady k procvičení

9 Řešení

10 Kontrolní otázky

11 Seznam obrázků:

12 Seznam použité literatury:

13 Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "Lineární nerovnice Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Iva Kočtúchová."

Podobné prezentace


Reklamy Google