Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

STUŽKONOSKA-II- pyramida areál asistenční péče Zadání DP 2005.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "STUŽKONOSKA-II- pyramida areál asistenční péče Zadání DP 2005."— Transkript prezentace:

1 STUŽKONOSKA-II- pyramida areál asistenční péče Zadání DP 2005

2 Historie Štramberských koupelí.  V třicátých letech minulého století byly v prostoru léčivých pramenů na jižním okraji města vybudovány sluneční lázně se studenými a teplými koupelemi.

3 Zadání firmy REDITUS o.p.s.  Společnost REDITUS má zájem na využívání komplexu budov bývalé oční školy ve Štramberku.  Záměrem společnosti je vybudování Domova důchodců s osobní asistencí.  Základním předpokladem je zřízení cca 35 garsoniér a 10 apartmanů.  Zařízení zajistí kvalitní servis a obsluhu po celou dobu pobytu.

4 Zadání pro stavební konstrukce  Změna užívání areálu znamená vytvořit v celém areálu bezbariérové prostředí pro ubytované.  Dobré pracovní podmínky pro personál  Ekonomicky únosný provoz zařízení, při zachování hygienických a bezpečnostních zásad hromadného ubytování.  Stavební objekty musí odpovídat současným požadavkům norem a energetickým předpisům.

5 Situace širších vztahů 01 02,03,04

6 Uživatelé areálu  Uživatelé –1966 OUNZ N.Jičín oční oddělení –1992 soukromá ordinace

7 Objekty umístěné uvnitř areálu  01 Internát  02 Jídelna, kuchyň, učebny  03 Ordinace a byt domovníka  04 Kotelna a herna  05 Spojovací chodba - Pyramida  07 Vodárna  08 Bazén  09 Oplocení  10 Komunikace  11 Parkové úpravy  12 Kanalizace s čistírnami

8 SO 05 Relaxační Pyramida - vstup  Objekty sloužil pro ubytování a vyučování pacientů oční školy.

9 Základní údaje o objektu 05

10 SO 05- Pyramida-vstup- stávající stav  Budova není užívána cca tři roky. Omezení údržby na minimum nemělo dobrý vliv na celkový stav objektu.  Okenní otvory jsou osazeny zdvojenými okny.Kvalita je odvislá od rozměru a zastaralé konstrukce.  Dveře jsou dřevěné do ocelových zárubní. Životnost dveřních křídel skončila.

11 SO 01 Detaily exteriéru budovy


Stáhnout ppt "STUŽKONOSKA-II- pyramida areál asistenční péče Zadání DP 2005."

Podobné prezentace


Reklamy Google