Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Specifika jazykové přípravy na Univerzitě obrany s podporou ICT Eva Staňková, Jiří Dvorský, Miroslav Hrubý SCO 2005 UNIVERZITA OBRANY BRNO.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Specifika jazykové přípravy na Univerzitě obrany s podporou ICT Eva Staňková, Jiří Dvorský, Miroslav Hrubý SCO 2005 UNIVERZITA OBRANY BRNO."— Transkript prezentace:

1 Specifika jazykové přípravy na Univerzitě obrany s podporou ICT Eva Staňková, Jiří Dvorský, Miroslav Hrubý SCO 2005 UNIVERZITA OBRANY BRNO

2 2 Obsah 1.Specifika jazykové přípravy na UO 2.Monitorování jazykových potřeb z pohledu studentů, absolventů a pedagogů UO 3.Elektronická podpora studia 4.Ukázka řešení elementu podpory

3 3 Katedra jazyků na FVT UO Studijní programy: bakalářský, magisterský, doktorský. Cíl - zvyšování úrovně jazykových dovedností ve vojenském kontextu: mluvení, psaní, poslech a čtení s porozuměním.

4 4 Specifika výuky AJ na UO Zkouška: NATO STANAG 6001, úrovně 1-5, testováno: mluvení, psaní, poslech a čtení s porozuměním (BILC). Specifikace obsahu učiva po semestrech. Komunikativní přístup ve výuce. Odborná angličtina u skupin pilot, ŘLP a v doktorském studiu.

5 5 Monitorování jazykových potřeb studentů: Kvalita výuky. Dosažená jazyková úroveň. Představy o praxi. Zájem o využití ICT jako studijní podpory. absolventů: Efektivnost výuky. Dosažená jazyková úroveň. Nároky praxe. Zájem o využití distančního kurzu AJ.

6 6 Vliv výsledků dotazníkových šetření Inovace učebních osnov. Zhodnocení výukových metod. Aktualizace učebních materiálů. Implementace ICT.

7

8

9 9 Složky podpory 1.Grammar 2.Listening 3.Military 4.Reading 5.Speaking 6.Writing

10 10 Kategorie Housing&Accommodation Shopping&Services Study&Jobs Elementy podpory

11 11

12 12

13 13

14 Děkujeme za pozornost. Eva.Stankova2@unob.cz Jiri.Dvorsky@unob.cz Miroslav.Hruby@unob.cz SCO 2005


Stáhnout ppt "Specifika jazykové přípravy na Univerzitě obrany s podporou ICT Eva Staňková, Jiří Dvorský, Miroslav Hrubý SCO 2005 UNIVERZITA OBRANY BRNO."

Podobné prezentace


Reklamy Google