Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VÝROBKY FLP NA LÉTO. OCHRANA POKOŽKY Slunce je zdrojem života pro rostliny, zvířata i člověka. Uvědomme si, že léto patří mezi naše nejoblíbenější roční.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VÝROBKY FLP NA LÉTO. OCHRANA POKOŽKY Slunce je zdrojem života pro rostliny, zvířata i člověka. Uvědomme si, že léto patří mezi naše nejoblíbenější roční."— Transkript prezentace:

1 VÝROBKY FLP NA LÉTO

2 OCHRANA POKOŽKY Slunce je zdrojem života pro rostliny, zvířata i člověka. Uvědomme si, že léto patří mezi naše nejoblíbenější roční období. Léto má pozitivní vliv na naší psychiku a dobíjí nás před dlouhým zimním obdobím. Velice důležitý je vitamin D jejímž zdrojem je působení slunečního záření. Schopnost výroby v kůži si osvojili suchozemští obratlovci před 300 milióny let. Syntéza působení slunečného záření by měla stačit na pokrytí až 80% denní potřeby, v závislosti na zeměpisné šířce a ročním období. V potravinách se cholekalciferol ( vitamin D ) nachází v rybím tuku, játrech, vaječném žloutku a mléce.rybím tukujátrechvaječném žloutkumléce

3 OCHRANA POKOŽKY Slunce jako zdroj života a může to dopadnout i takto !!! Popáleniny prvního stupně – obvykle se omezují na zrudnutí kůže, bílý povlak a mírnou bolest na místě zranění. Tento stupeň postihuje jen pokožku – vrchní část kůže. Popáleniny druhého stupně – projevují se i puchýři na povrchu a podle počtu nervových tkání v místě zranění mohou být velmi bolestivé. Zasahují už hlubší vrstvy kůže a zranění se hojí v řádů týdnů. Popáleniny třetího stupně – kůže je už bílá a nebolestivá, protože nervová zakončení v ní byla kompletně zničena. U tohoto stupně trvá léčba už i měsíce a kůže se nezahojí úplně zcela, jsou nutné operace. Popáleniny čtvrtého stupně – tkáň je zuhelnatělá, už se v podstatě nedá mluvit o kůži, protože je zcela zničena

4 OCHRANA POKOŽKY A co teď s tím? Kde se stala chyba? Připravme pokožku na léto!!! Předcházejme těmto stavům!!! Jak? Prevence !!! Od prvních dnů nového roku používej každý den A-Beta-Care, stačí jedna až dvě tablety. Nachystá pokožku na sluneční paprsky, lépe se opalujeme. Pokožka není náchylná ke spáleninám. Navíc A-Beta-Care je antioxidant, který v našem těle vykoná spousty pozitivních věcí

5 OCHRANA POKOŽKY Na popáleniny bychom měli použít : Aloe Vera Gell Aloe First Aloe Aktivator Aloe Lotion Aloe MSM Gel

6 OCHRANA POKOŽKY Nejlepší je předcházet těmto stavům. Používejme opalovací krémy. Nejlépe každý den. Aloe Sunscreen - opalovací krém SPF 30 Ale Sunscreen spray SPF 30 před UVA a UVB odolný vůči vodě Aloe First první pomoc

7 TRÁVENÍ V letních měsících se velice často zúčastňujeme různých dýchánků, grilování. Dochází k přejídání, větší spotřebě alkoholických nápojů. Dokážeme vždy odolat těmto svodům?

8 TRÁVENÍ V letních měsících se velice často zúčastňujeme různých dýchánků, grilování. Dochází k přejídání, větší spotřebě alkoholických nápojů. Jak to může dopadnout?

9 TRÁVENÍ Doporučujeme používat jako prevence, nebo když problém nastane: Aloe Vera Gel, Berry Nectar, Aloe Bits n´ Peaches, Forever Freedom, Díky živým enzymům ( lipázy a proteázy ) které štěpí potravu a pomáhají při trávení se dá doporučit pít aloe nápoje 3-4x denně 0,03ml. Po alkoholovém dýchánku i vícekrát.

10 SPORTOVNÍ AKTIVITY Lidé se v letních měsících daleko více zaměřují na různé sportovní aktivity aniž si to často uvědomují.

11 SPORTOVNÍ AKTIVITY Základem využívání produktů FLP pro dodání vitality, energie jsou tyto oblíbené nápoje z Aloe Vera

12 SPORTOVNÍ AKTIVITY ARGI + ™ poskytuje 5 g L-argininu je skrze jeho schopnost zvýšit toleranční hodnotu zatížení, nápomocen při zlepšování sportovních výkonů. Doporučuje se brát před sportovním výkonem. Arginin posiluje slabší svalovou hmotu a udržuje pevnou kostní strukturu. FAB Forever Active Boost ( přírodní Energy Drink ) Speciálně vyvinutý produkt pro vrcholové sportovce. Dodá nám ztracenou energii a vitalitu. Naprosto přírodní nápoj mimo jiné že obsahuje aloe, je přidána guarana, vitaminy B3,B5,B6,B12…

13 SPORTOVNÍ AKTIVITY GIN-CHIA ( žen-šen ) jedna tableta GIN-CHIA nám dodá ztracenou energii. Je vhodné mít neustále u sebe. Pomůže po dlouhých a náročných letních nocích MULTI – MACA peruánský žen-šen obsahuje legendární peruánskou maku a další účinné látky k dodání energie. V Peru maku používají děti od 6ti let. Forever FAST BREAK obsahuje 50% doporučeného množství vitaminů a minerálních látek, aminokyseliny a enzymy.

14 SPORTOVNÍ AKTIVITY ALOE FIRST první pomoc vynikající produkt na různá poranění jako odřeniny, spáleniny, při dýchacích problémech. Ideální kombinace s Heat Lotion a MSM Gelem ALOE MSM GEL obsahuje metylsulfonylmetan ( přírodní zdroj organické síry, třetí nejvíce se vyskytující se látka v našem organizmu ) ALOE HEAT LOTION hřejivý krém Špatně došlápnete? Namůžete si sval? Bolí vás klouby? Nakopl vás protihráč při fotbálku? Upadli jsme a bolí nás úplně všechno? Použijme tento úžasný hřejivý krém !!!

15 CESTOVÁNÍ Velice často se jezdí do destinací jako je Indie, Egypt, Thajsko a jiných exotických zemí s úplně jinou kulturou a stravovacími návyky.

16 CESTOVÁNÍ Velice často se jezdí do destinací jako je Indie, Egypt, Thajsko a jiných exotických zemí s úplně jinou kulturou a stravovacími návyky. Dochází pak ke střevním problémům a pak si krásy cizích zemí moc neužijeme!

17 CESTOVÁNÍ Pro svůj dokonalý obsah všech potřebných živin pro náš organismus je vhodné používat tyto nápoje. Jsou velice vhodné při střevních problémech! Na cesty lze doporučit také ALOE 2Go nebo FREEDOM 2Go vhodné na cesty, túry nebo výlety.

18 CESTOVÁNÍ GARLIC-THYME česnek s tymiánem vynikající výrobek při nachlazeních, zažívacích problémech. Jedná se o přírodní antibiotikum, které je vhodné mít kdykoliv po ruce. FOREVER IMMUBLEND novinka na českém trhu určená na podporu imunity. Možno využít při střevních problémech FOREVER ACTIVE PROBIOTIC jste v exotické zemi? A nechcete strávit svoji dovolenou na místech kam chodí i císař pán sám? Doporučujeme přibalit !!!

19 CESTOVÁNÍ Forever Hand Sanitizer ( čistící krém na ruce ) Tento výrobek je vyroben tak, aby zabil 99,99% bakterií. Hydratační formule zklidňuje pokožku. Obsahuje stabilizované Aloe a Forever med. Ideální nejen na cesty. ARGI + ™ a FAB Forever Active Boost pro dodání potřebné energie při dlouhém cestování FOREVER LITE ULTRA a FOREVER LITE je ideální jako náhrada stravy na cestách, při zažívacích a střevních problémech. Obsahuje potřebnou denní dávku vitaminů a minerálů. Čokoládová a vanilková příchuť.

20 PRACOVNÍ AKTIVITA V letních měsících někteří vykonávají různé práce které se během roku běžně nevykonávají

21 PRACOVNÍ AKTIVITA ALOE FIRST první pomoc vynikající produkt na různá poranění jako odřeniny, spáleniny, natažené svaly. Ideální kombinace s Heat Lotion a MSM Gelem GIN-CHIA ( žen-šen ) jedna tableta GIN-CHIA nám dodá ztracenou energii. Nastartuje náš organismus k vyšším pracovním výkonům a výdrži.

22 Na co se zapomnělo? Na nic podstatného, jenom není čas, tak jenom krátce. Aloe lips, Aloe Tootghel, deodorant, parfém, hydratační krém, Aloe propolis krém, čistící přípravek MPD, hydratační šampon a condicioner a další produkty.

23 VÝROBKY FLP NA LÉTO Důležité !!! Nezapomeň !!! pitný režim odpočinek spánek

24 VÝROBKY FLP NA LÉTO Děkuji vám za pozornost. Všem přeji pěkné léto, krásnou dovolenou a spousty úžasných zážitků. Dušan ŽMOLÍK, manžer FLP

25 FAB Forever Active Boost

26


Stáhnout ppt "VÝROBKY FLP NA LÉTO. OCHRANA POKOŽKY Slunce je zdrojem života pro rostliny, zvířata i člověka. Uvědomme si, že léto patří mezi naše nejoblíbenější roční."

Podobné prezentace


Reklamy Google