Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TECHNICKÉ KRESLENÍ Autor: Luboš Šlechta Datum: 13.1.2012 Třída: 8 - 9 Projekt č.3: samostatná práce Anotace: Žáci si na projektu 3 vyzkoušejí operace,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TECHNICKÉ KRESLENÍ Autor: Luboš Šlechta Datum: 13.1.2012 Třída: 8 - 9 Projekt č.3: samostatná práce Anotace: Žáci si na projektu 3 vyzkoušejí operace,"— Transkript prezentace:

1 TECHNICKÉ KRESLENÍ Autor: Luboš Šlechta Datum: 13.1.2012 Třída: 8 - 9 Projekt č.3: samostatná práce Anotace: Žáci si na projektu 3 vyzkoušejí operace, které se do té doby naučili, k tomu ještě vysvětlíme operaci rádius.

2 KRESLENÍ RÁDIUSU Použiji na to ikony: rádius Rádius je operace pro zkosení hran na součásti. Označíte si hrany které chcete zkosit, poté kliknete na ikonu rádius a objeví se vám tabulka do, které napíšete potřebný poloměr a dáte OK.

3 UKÁZKA RÁDIUSU

4 Projekt č. 3 ZADÁNÍ: Navrhnout si své vlastní rozměry. Sestavit A3 formát podle tech. zásad a norem Vyplnit popisové pole (datum, měřítko, autor, název výkresu) Nakreslit 3D těleso ve vari- cad na 3 průměty.


Stáhnout ppt "TECHNICKÉ KRESLENÍ Autor: Luboš Šlechta Datum: 13.1.2012 Třída: 8 - 9 Projekt č.3: samostatná práce Anotace: Žáci si na projektu 3 vyzkoušejí operace,"

Podobné prezentace


Reklamy Google