Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Byla jednou jedna holčička, které se říkalo Červená Karkulka, protože byla celá červená. Jednou ji maminka poslala s košíčkem ve kterém měla víno, buchtu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Byla jednou jedna holčička, které se říkalo Červená Karkulka, protože byla celá červená. Jednou ji maminka poslala s košíčkem ve kterém měla víno, buchtu."— Transkript prezentace:

1

2

3 Byla jednou jedna holčička, které se říkalo Červená Karkulka, protože byla celá červená. Jednou ji maminka poslala s košíčkem ve kterém měla víno, buchtu a prášky, za babičkou, která měla narozeniny. A tak se vydala na cestu lesem.

4 V lese potkala vlka, ale nevěděla že je nebezpečný, tak se ho nebála.,,Kam jdeš?“, zeptal se vlk.,,Jdu za babičkou.“,,A kde bydlí?“,,Je to kousíček, v lese“

5 ,,Natrhej babičce nějaké květiny“, řekl vlk a Karkulka začala trhat. Vlk se zatím nenápadně odplížil, aby byl u babičky první.

6 Když měla natrháno vydala se k babičce. Vlk už u babičky byl, snědl ji a vlezl si do postele místo ní. Karkulka zaklepala na dveře a vlk řekl:,,Jen pojď dál Karkulko“

7 Karkulka přišla k posteli a ptá se:,,Babičko proč máš tak velké uši?“,,abych tě lépe slyšela“ a proč máš tak velké oči?“,,abych tě lépe viděla“,,a proč máš tak velkou pusu?“,,abych tě mohl sníst!“ Vlk s plným břichem rychle usnul.

8 Když šel kolem myslivec tak slyšel chrápání. A říkal si, že babička tak hodně nechrápe. Tak se šel podívat dovnitř.

9 Když přišel myslivec do chaloupky, tak v posteli místo babičky ležel vlk, a tak mu myslivec rozpáral břicho a z něj vyskočila babička a Karkulka. Do břicha dali kameny, rychle vlkovi zašili břicho a schovali se. Když se vlk probudil, tak měl hroznou žízeň a tak se šel napít ke studni, ale jak měl těžké břicho, tak se převrátil a spadl tam.

10 Všichni byli šťastni, že jsou zachráněni, Karkulka věděla, že nemá poslouchat vlky a všichni jedli buchty, myslivec a babička pili víno a měli se dobře.

11


Stáhnout ppt "Byla jednou jedna holčička, které se říkalo Červená Karkulka, protože byla celá červená. Jednou ji maminka poslala s košíčkem ve kterém měla víno, buchtu."

Podobné prezentace


Reklamy Google