Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ubytovací úsek hotelu Cíl: znát činnosti hotelové recepce, vrátnice a hospodyně, popsat poskytované služby a péči o hosty, umět pracovat s provozní hotelovou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ubytovací úsek hotelu Cíl: znát činnosti hotelové recepce, vrátnice a hospodyně, popsat poskytované služby a péči o hosty, umět pracovat s provozní hotelovou."— Transkript prezentace:

1 Ubytovací úsek hotelu Cíl: znát činnosti hotelové recepce, vrátnice a hospodyně, popsat poskytované služby a péči o hosty, umět pracovat s provozní hotelovou evidencí, definovat druhy úklidu.

2 Části ubytovacího úseku

3 Front office

4 Provozní hotelová evidence, dokumentace

5

6 Pracovní úsek hotelové hospodyně Hotelové pokoje Veřejné prostory vně hotelu, parkoviště, garáže, vstupní prostory, zelené plochy Restaurační prostory, restaurace, bar, banketní salónky, kavárna, konferenční sál Veřejné prostory uvnitř hotelu, hotelová hala, hotelový vchod, chodby, schodiště, foyer Prostor bazénu, bazén, solárium, toalety, prostor pro masáže, sprchy Prostory pro administrativu, ředitelna a kanceláře vedení hotelu Personální oblast, šatny, sprchy, toalety, jídelna zaměstnanců, denní místnost zaměstnanců Sanitární prostor, toalety, dětský koutek Prostor prádelny, vlastní prádelna, sklad prádla

7 Činnost hotelové hospodyně Personální záležitosti Kontrola podřízených pracovníků, jejich čistota Spolupráce s vedoucím recepce

8 Pokoje se zvláštním režimem

9 Druhy úklidu

10 Vyřešte úkoly Popište hlavní činnosti na recepci. Vypište základní dokumentaci vedenou na recepci. Napište, které služby poskytuje hotelová vrátnice? Co je to sortimentní minimum?


Stáhnout ppt "Ubytovací úsek hotelu Cíl: znát činnosti hotelové recepce, vrátnice a hospodyně, popsat poskytované služby a péči o hosty, umět pracovat s provozní hotelovou."

Podobné prezentace


Reklamy Google