Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Klasifikace FYZIKA 2.pol. - dokončíme elmg.jevy - seznámíme se s elmg. vlnami - „projdeme“ se sluneční soustavou Do konce roku budeme ještě několik nových.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Klasifikace FYZIKA 2.pol. - dokončíme elmg.jevy - seznámíme se s elmg. vlnami - „projdeme“ se sluneční soustavou Do konce roku budeme ještě několik nových."— Transkript prezentace:

1 Klasifikace FYZIKA 2.pol

2 - dokončíme elmg.jevy - seznámíme se s elmg. vlnami - „projdeme“ se sluneční soustavou Do konce roku budeme ještě několik nových témat:

3 Kapitola věnovaná astronomii bude probrána formou VAŠICH REFERÁTŮ. Každý z vás bude mít zadané téma, které zpracuje jednou ze 2 možností: - w- wordovský dokument v rozsahu min. 2 stran formátu A4 doplněný obrázky ( např. z flashdiku) - P- PREZENTACE v PowerPointu v rozsahu 5 – 10 slidů (stran)

4 Nezávisle na formě referátu budete téma prezentovat před třídou (nečteme, nekoktáme atd.) ve stanoveném pořadí (podle seznamu témat) U referátu budou uvedeny tzv. zdroje (literatura, web. adresa – včetně obrázků), patrně na poslední stránce. Ke určitému termínu – bude uveden na webu – budou mít referát připravený k prezentaci všichni žáci třídy!

5 !!! POZOR NA FORMÁT !!! Pro bezproblémovou komunikaci je potřeba soubory uložit ve formátu rtf (Word) a Prezentace aplikací PowerPoint 2003-2007 …..viz ukázka (Uložit jako …) Pro bezproblémovou komunikaci je potřeba soubory uložit ve formátu rtf (Word) a Prezentace aplikací PowerPoint 2003-2007 …..viz ukázka (Uložit jako …)

6 Vypracovaný referát pošlete na mail (psima@zsvaltickamikulov.cz). Pokud nebude referát odeslán nebo prezentován v termínu, bude klasifikován nedostatečnou, a to i opakovaně! V případě problémů s odesláním vyřešíme individuálně (flashdisk, uschovna.cz aj.), stejně jako jiné požadavky např. na formát,

7 Písemky na probraná témata budou na programu kdykoli, bez předchozího ohlášení. K uzavření klasifikace je potřeba dostatek známek, prezentovaný referát, sešit se všemi probranými zápisy ……..a to vše, nikoli jenom něco z toho. Základní učivo – vzorce, jednotky, převody, slovní úlohy – se v písemkách také objeví.


Stáhnout ppt "Klasifikace FYZIKA 2.pol. - dokončíme elmg.jevy - seznámíme se s elmg. vlnami - „projdeme“ se sluneční soustavou Do konce roku budeme ještě několik nových."

Podobné prezentace


Reklamy Google