Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku."— Transkript prezentace:

1

2 Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku na to.. "

3 Zajíc sedí na větvi a řeže ji pod sebou, jde okolo medvěd, Medvěd: "Zajíci, spadneš!" Zajíc: "Já? a proč?" (veselo řeže dál) Medvěd: "Zajíci, ale vážně spadneš..."... V tomto duchu pokračuje konverzace až dokud zajíc nedořeže větev a nespadne. Zajíc se sbírá ze země potom se bláznivě rozběhne pryč a šíleně řve: "ČA-RO-DĚJ!!!"

4 Propustili pana Rulíka z psychiatrické léčebny. Za pět minut byl vystrašený zpět. "Ale copak, vždyť přece už víte, že nejste žížala, ale člověk - tak můžete jít klidně domů." "No já to vím, vy taky... ale ví to i ten kos na stromě v parku...?!"

5 Pán má papouška a ten mluví hrozně sprostě. Jednou chce udělat dobrý dojem na ženu, kterou se chystá k sobě pozvat do bytu, tak mu uváže na každou nohu provázek a povídá mu: "Pepíku, když zatáhnu za tenhle provázek, tak řekneš 'Dobrý den!' a když zatáhnu za tenhle, tak řekneš 'Můj pán je dobrý pán.' Rozumíš tomu?" Papoušek souhlasí. Tak si ten pán přivede tu paní a ji hned zaujme papoušek v kleci a jde k němu. Zajímá ji, proč má ty provázky na nohou. Zatáhne za jeden a papoušek povídá: "Dobrý den!" Zatáhne za druhý a papoušek zase: "Můj pán je dobrý pán." A ona se zeptá: "A co když zatáhnu za oba?" A papoušek rychle odpovídá: "To spadnu, babo!"

6 ,,Tati, pojď mi pomoct vypočítat domácí úkol," prosí Pepíček.,,Nejdřív přemýšlej sám," odbude ho tatínek.,,Ale já už jsem přemýšlel!" "A na co jsi přišel?",,Že poprosím tebe..."

7 Blondýnka v supermarketu u pokladny se ptá paní pokladní:,, Igelitka by nebyla?",,A co takhle kouzelné slůvko?" odvětí prodavačka. Blondýnka se hluboce zamyslí a povídá:,,Čáry máry, igelitka!"

8 ,, Mami, volala si mě?",, Ne.",, Tati, ty si mě volal?",, Ne.",, Dobře, tak to zformuluju jinak. My dnes nebudeme večeřet?"

9 Jde lev a potká želvu a zeptá se: Kdo je pánem zvířat? Samozřejmě že ty, lve, odpoví se strachem želva. Lev jde dál a potká supa. Hej, ty ptáku opelichanej, kdo je pánem zvířat? Ty, lve, odpoví sup. Lev jde dál a ptá se i dalších zvířat a všechna mu odpoví stejně. Až najednou se zeptá slona: Hej, ty přerostlej tlusťochu, kdo je pánem zvířat? Slon se naštve, chytne lva chobotem, strašně ho omlátí o zem a pustí... Lev po pěti minutách vstane a říká:nemusíš se hned rozčilovat když něco nevíš

10 Malý Jeníček přijede poprvé za babičkou na venkov. Ráno vidí, že je babička smutná a ptá se co se stalo: „Ale, utekla mi kráva.“ „Neboj babi, daleko neuteče. Viděl jsem jak jsi z ní včera vypouštěla palivo.“

11 Pepíček, kterému máma zakázala se koupat v přilehlém rybníce, přijde domů s mokrými vlasy a povídá, že spadnul do vody. - Tak jaktože nemáš mokré i oblečení? - No, měl jsem takové tušení, že bych mohl spadnout, tak jsem si je radši sundal.


Stáhnout ppt "Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku."

Podobné prezentace


Reklamy Google