Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku."— Transkript prezentace:

1 Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku na to .. "

2 Zajíc sedí na větvi a řeže ji pod sebou, jde okolo medvěd, Medvěd: "Zajíci, spadneš!" Zajíc: "Já? a proč?" (veselo řeže dál) Medvěd: "Zajíci, ale vážně spadneš..." ... V tomto duchu pokračuje konverzace až dokud zajíc nedořeže větev a nespadne. Zajíc se sbírá ze země potom se bláznivě rozběhne pryč a šíleně řve: "ČA-RO-DĚJ!!!"

3 Propustili pana Rulíka z psychiatrické léčebny
Propustili pana Rulíka z psychiatrické léčebny. Za pět minut byl vystrašený zpět. "Ale copak, vždyť přece už víte, že nejste žížala, ale člověk - tak můžete jít klidně domů." "No já to vím, vy taky... ale ví to i ten kos na stromě v parku...?!"

4 Pán má papouška a ten mluví hrozně sprostě
Pán má papouška a ten mluví hrozně sprostě. Jednou chce udělat dobrý dojem na ženu, kterou se chystá k sobě pozvat do bytu, tak mu uváže na každou nohu provázek a povídá mu: "Pepíku, když zatáhnu za tenhle provázek, tak řekneš 'Dobrý den!' a když zatáhnu za tenhle, tak řekneš 'Můj pán je dobrý pán.' Rozumíš tomu?" Papoušek souhlasí. Tak si ten pán přivede tu paní a ji hned zaujme papoušek v kleci a jde k němu. Zajímá ji, proč má ty provázky na nohou. Zatáhne za jeden a papoušek povídá: "Dobrý den!" Zatáhne za druhý a papoušek zase: "Můj pán je dobrý pán." A ona se zeptá: "A co když zatáhnu za oba?" A papoušek rychle odpovídá: "To spadnu, babo!"

5 ,,Tati, pojď mi pomoct vypočítat domácí úkol," prosí Pepíček
,,Tati, pojď mi pomoct vypočítat domácí úkol," prosí Pepíček. ,,Nejdřív přemýšlej sám," odbude ho tatínek. ,,Ale já už jsem přemýšlel!" "A na co jsi přišel?" ,,Že poprosím tebe..."

6 Blondýnka v supermarketu u pokladny se ptá paní pokladní: ,, Igelitka by nebyla?" ,,A co takhle kouzelné slůvko?" odvětí prodavačka. Blondýnka se hluboce zamyslí a povídá: ,,Čáry máry, igelitka!"

7 ,, Mami, volala si mě. " ,, Ne. " ,, Tati, ty si mě volal. " ,, Ne
,, Mami, volala si mě?" ,, Ne." ,, Tati, ty si mě volal?" ,, Ne." ,, Dobře, tak to zformuluju jinak. My dnes nebudeme večeřet?"

8 Jde lev a potká želvu a zeptá se: Kdo je pánem zvířat
Jde lev a potká želvu a zeptá se: Kdo je pánem zvířat? Samozřejmě že ty, lve, odpoví se strachem želva. Lev jde dál a potká supa. Hej, ty ptáku opelichanej, kdo je pánem zvířat? Ty, lve, odpoví sup. Lev jde dál a ptá se i dalších zvířat a všechna mu odpoví stejně. Až najednou se zeptá slona: Hej, ty přerostlej tlusťochu, kdo je pánem zvířat? Slon se naštve, chytne lva chobotem, strašně ho omlátí o zem a pustí... Lev po pěti minutách vstane a říká:nemusíš se hned rozčilovat když něco nevíš

9 Malý Jeníček přijede poprvé za babičkou na venkov
Malý Jeníček přijede poprvé za babičkou na venkov. Ráno vidí, že je babička smutná a ptá se co se stalo: „Ale, utekla mi kráva.“ „Neboj babi, daleko neuteče. Viděl jsem jak jsi z ní včera vypouštěla palivo.“

10 Pepíček, kterému máma zakázala se koupat v přilehlém rybníce, přijde domů s mokrými vlasy a povídá, že spadnul do vody. - Tak jaktože nemáš mokré i oblečení? - No, měl jsem takové tušení, že bych mohl spadnout, tak jsem si je radši sundal.


Stáhnout ppt "Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku."

Podobné prezentace


Reklamy Google