Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 Plemeno bylo vyšlechtěno v Německu ve 20. letech 19. století  Rotvajler byl používán nejdříve k lovu černé zvěře, ale později i jako pastevecký.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " Plemeno bylo vyšlechtěno v Německu ve 20. letech 19. století  Rotvajler byl používán nejdříve k lovu černé zvěře, ale později i jako pastevecký."— Transkript prezentace:

1

2

3

4  Plemeno bylo vyšlechtěno v Německu ve 20. letech 19. století  Rotvajler byl používán nejdříve k lovu černé zvěře, ale později i jako pastevecký pes.  Později složí k ochraně bohatých pánů.  A dnes je spolehlivý služební pes a hlídač. Rotvajler je klidný a vyrovnaný pes! Vyznačuje se oddaností,odvahou a odolností.

5 POPIS:  Mohutný,masivní pes s vyvinutou, objemnou muskulaturou, hrubé, silné konstrukce.  Hlava má širokou mozkovnu a výrazný stop. Uši jsou nevelké, převislé, trojúhelníhovitého tvaru. Krk široký s klenutou šíjí.  Hrudník je hluboký, záda krátká a široká.  Končetiny rovné, přední daleko od sebe.  Ocas krátký, vysoko nasazený

6  Optimální výška je 65-66 cm u psa a u feny 60- 61cm v kohoutku.  Optimální váha psa 50kg a feny 46kg.  Srst je krátká, hladká.  Zbarvení černé s červený pálením.  Při dobrém vedení se pes lehce přizpusobí výcviku a stává se oddaným společníkem.  Potřebuje hodně pohybu

7 PÁR FOTEK :

8

9


Stáhnout ppt " Plemeno bylo vyšlechtěno v Německu ve 20. letech 19. století  Rotvajler byl používán nejdříve k lovu černé zvěře, ale později i jako pastevecký."

Podobné prezentace


Reklamy Google