Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PROSINEC NEZKLAMAL NÁS,PO ROCE PŘIŠEL ZAS!NEJDŘÍV OVŠEM BARBORA A MIKULÁŠ,PROBUDÍ V NÁS VÁNOČNÍ ČAS!JEŽÍŠEK JE DÁRKŮ PÁN,CESTIČKU JSI NAJDE KNÁM! CO BYCHOM.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PROSINEC NEZKLAMAL NÁS,PO ROCE PŘIŠEL ZAS!NEJDŘÍV OVŠEM BARBORA A MIKULÁŠ,PROBUDÍ V NÁS VÁNOČNÍ ČAS!JEŽÍŠEK JE DÁRKŮ PÁN,CESTIČKU JSI NAJDE KNÁM! CO BYCHOM."— Transkript prezentace:

1

2 PROSINEC NEZKLAMAL NÁS,PO ROCE PŘIŠEL ZAS!NEJDŘÍV OVŠEM BARBORA A MIKULÁŠ,PROBUDÍ V NÁS VÁNOČNÍ ČAS!JEŽÍŠEK JE DÁRKŮ PÁN,CESTIČKU JSI NAJDE KNÁM! CO BYCHOM SI PŘÁLI VÍC!!PŘEJI VÁM VŠEM ZDRAVÍ FŮRU A TOLERANCE JEŠTĚ VÍC!

3 AŽ ZAZVONÍ ZVONEČEK,ROZSVÍTÍ SE STROMEČEK,MALÝ DÁREK ROZBALTE SI A NA VŠECHNY VZPOMEŇTE SI!! PAK VYKROČTE ROVNÝM KROKEM,ZA TÍM KRÁSNÝM NOVÝM ROKEM

4 KOLEM TIŠE SLAVÍ VISKA A NÁM SE TU PO VÁS STÝSKÁ.TAK PŘÍJMĚTE ASPOŇ PŘÁNÍ,AŤ K VÁM Z NEBE ŠTĚSTÍ SLANÍ,AŤ ZA DÁRKY SE STROMEK ZTRÁCÍ,AŤ VÁS ČEKAJÍ KRÁSNÉ ČASY!!

5 AŤ NOVÝ ROK SPLNÍ VAŠE TAJNÉ PŘÁNÍ,AŤ ANDĚL VAŠE CESTY CHRÁNÍ A PROBLÉMY AŤ SE VÁS STRANÍ !!


Stáhnout ppt "PROSINEC NEZKLAMAL NÁS,PO ROCE PŘIŠEL ZAS!NEJDŘÍV OVŠEM BARBORA A MIKULÁŠ,PROBUDÍ V NÁS VÁNOČNÍ ČAS!JEŽÍŠEK JE DÁRKŮ PÁN,CESTIČKU JSI NAJDE KNÁM! CO BYCHOM."

Podobné prezentace


Reklamy Google