Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Bylinná parní lázeň - FITODAR Očistná, detoxikační, regenerační, harmonizační, relaxační, ozdravná bylinná parní lázeň Základní cena za osobu 590 Kč (masáž.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Bylinná parní lázeň - FITODAR Očistná, detoxikační, regenerační, harmonizační, relaxační, ozdravná bylinná parní lázeň Základní cena za osobu 590 Kč (masáž."— Transkript prezentace:

1 Bylinná parní lázeň - FITODAR Očistná, detoxikační, regenerační, harmonizační, relaxační, ozdravná bylinná parní lázeň Základní cena za osobu 590 Kč (masáž zad a chodidel) osobu 690 Kč (celková masáž) osobu 690 Kč (celková masáž) Speciální cena za osobu 290 Kč ( pouze lázeň, zábal a lehátko) Speciální cena za osobu 290 Kč ( pouze lázeň, zábal a lehátko) Rodinná cena - 2 osoby 1 000 Kč Rodinná cena - 2 osoby 1 000 Kč 3 osoby 1 200 Kč 3 osoby 1 200 Kč Pozn.: Při opakovaných pobytech množstevní slevy. Délka celé procedury 1,5 až 2 hodiny. Zákazník absolvuje celkem 3 procedury včetně dvou zábalů po lázni a po masáži při poslechu relaxační hudby. V ceně je bylinkový čaj s medem a ginkgem. Procedura 1 Napařování v bylinné parní kádi Napařování v bylinné parní kádi Dochází k velice efektivní detoxikaci organismu a na pokožce zůstávají bylinné esence Speciální relaxační masáž za použití bylinných olejů a mastí Procedura 2 Relaxační masáž Relaxační masáž Dochází k uvolnění páteře a kloubů a výživné látky z bylin se dostávají až do jinak nedostupných částí těla Procedura 3 Uvolnění páteře na lehátku Informace a objednávky na tel. 736 763 059, www.babakov.cz

2 FITODAR Indikace a použití bylinné parní kádě 1. Prevence chorob a ozdravění organizmu prevence mnoha nemocí hluboká očista organizmu (probíhá na buněčné úrovni) rychlý srůst kostí při starých zlomeninách vyhlazování vrásek (omládnutí) 2. Příprava sportovců před soutěží zvýšení svalového tonusu zlepšení fyzických ukazatelů organizmu relaxace po fyzické zátěži zvýšení odolnosti organizmu 3. Snížení hmotnosti pacienta v průběhu procedury 4. Může se též použít jako forma aktivního odpočinku lidí, kteří se starají o své zdraví. Bylinná parní lázeň Čistota, to je to, co Vám nabízí systém „FITODAR“. Čistota těla, čistota ducha, čistota mysli. Spojit se s čistotou matky Země a Přírody, naučit se s nimi žít v harmonii. Poznat jejích tajemství: magickou sílu bylin, stromů, vody, minerálů, kovů a magnetismu planety. Toto vše hraje velkou roli v našich životech. Soužití s Přírodou je základní podmínkou normálního a zdravého života lidí. FITODAR

3


Stáhnout ppt "Bylinná parní lázeň - FITODAR Očistná, detoxikační, regenerační, harmonizační, relaxační, ozdravná bylinná parní lázeň Základní cena za osobu 590 Kč (masáž."

Podobné prezentace


Reklamy Google