Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zase je tu nemoc šílených krav Lidé blázní a mnozí jsou neprávem nařčeni, že ji mají. Mnoho lidí si myslí že nemoc šílených krav mohou mít pouze ženy,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zase je tu nemoc šílených krav Lidé blázní a mnozí jsou neprávem nařčeni, že ji mají. Mnoho lidí si myslí že nemoc šílených krav mohou mít pouze ženy,"— Transkript prezentace:

1

2 Zase je tu nemoc šílených krav Lidé blázní a mnozí jsou neprávem nařčeni, že ji mají. Mnoho lidí si myslí že nemoc šílených krav mohou mít pouze ženy, protože muži jsou prý od přírody šílená prasata, ale některé ženy zaručeně poznaly, že jejich muž ji přece jen dostal, protože obvykle se mouchy na zádech zabíjejí rukou. Jenže tyto případy jsou vyjímkou a příznaky této nemoci nebývají tak patrné. Teď si určitě říkáte, jak tedy tuto nemoc poznám ? Není nic jednoduššího.

3 Klikni na nápis pod krávou pak přijdeš na to, jaký je mezi nimi rozdíl. Na další stránku Klikni na nápis pod krávou pak přijdeš na to, jaký je mezi nimi rozdíl.

4 Po kliknutí na text v bublině se provede, to co vám šílená kráva nabízí


Stáhnout ppt "Zase je tu nemoc šílených krav Lidé blázní a mnozí jsou neprávem nařčeni, že ji mají. Mnoho lidí si myslí že nemoc šílených krav mohou mít pouze ženy,"

Podobné prezentace


Reklamy Google