Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:prosinec 2011 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 3.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Rozmanitosti přírody. Formou pracovního listu. VY_52_INOVACE_PRV.3.29_Živá příroda _ dřeviny_pracovní list

2 PRACOVNÍ LIST 3.ročník  1.Napište 5 stromů ovocných.  2.Napište 5 stromů jehličnatých.  3.Napište 5 stromů okrasných.  4.Které stromy na podzim opadávají.  5.Popište strom. Odpovědi 1.________________________________________________________ 2._________________________________________________________ 3._________________________________________________________ 4._________________________________________________________

3 Pracovní list Popiš jednotlivé části rostlin.

4 plod květ kmen kořeny list Pracovní list 3.ročník - řešení


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."

Podobné prezentace


Reklamy Google