Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jmenuji se Kristýna Volánková je mi 15 let a již 9 rokem navštěvuji 4.základní školu v Chebu. Myslím že můj prospěch není nejhorší, ale učení mě nebaví.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jmenuji se Kristýna Volánková je mi 15 let a již 9 rokem navštěvuji 4.základní školu v Chebu. Myslím že můj prospěch není nejhorší, ale učení mě nebaví."— Transkript prezentace:

1

2 Jmenuji se Kristýna Volánková je mi 15 let a již 9 rokem navštěvuji 4.základní školu v Chebu. Myslím že můj prospěch není nejhorší, ale učení mě nebaví takže si všichni myslí že nejsem zrovna nejchytřejší….

3 Myslím že jsme celkem dobrý kolektiv. Snažíme se spolu vycházet v dobrém i když se to někdy nedaří….hádáme se kvůli zbytečnostem…ale někdy se zase dokážeme podržet a podpořit když to nejvíce potřebujeme….

4

5 Já vlastně žádné neoblíbené předměty nemám já mám ráda všechny stejně. A každý kvůli něčemu jinému. Ale předmět který opravdu nemám moc ráda je dějepis….Dějepis mě sám o sobě moc nebaví…  A úplně nejraději mám asi matematiku…protože mě baví…..a učí ji pan učitel Svoboda xD

6

7 Na závěr bych chtěla poděkovat všem učitelům kteří mě učili….Všichni učitelé mi moc pomohli a také mě hodně naučili…… pomohli mi např. se střední školou….Všichni učitelé mi budou moc chybět a bude se mi po nich moc stýskat…..Také bych chtěla hlavně poděkovat panu učiteli SVOBODOVY za to co pro mě a naší třídu udělal a že s námi měl trpělivost…..


Stáhnout ppt "Jmenuji se Kristýna Volánková je mi 15 let a již 9 rokem navštěvuji 4.základní školu v Chebu. Myslím že můj prospěch není nejhorší, ale učení mě nebaví."

Podobné prezentace


Reklamy Google