Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nový MLM Zen Zuu ? Reklama jinak a odměna pro všechny zúčastněné

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nový MLM Zen Zuu ? Reklama jinak a odměna pro všechny zúčastněné"— Transkript prezentace:

1 Nový MLM Zen Zuu ? Reklama jinak a odměna pro všechny zúčastněné
Ano čtete správně, je tu nový MLM v oblasti informatiky, zejména pak reklamy. Jeho cílem je zasvětit a přijmout do reklamy celý počítačový internetový svět. Na druhé straně přináší za tuto činnost, ale i za referenci o ní velmi pěkné odměny pro všechny jež se jí zúčastní. V srpnu 2008 se v USA rozběhl zcela revoluční systém, který využívá nejnovější  technologické trendy, způsoby chování lidí na internetu, zábavy a trilionových částek, směřujících do internetové reklamy a marketingu. Ve světě již tento systém běží sice krátkou dobu, ale velmi úspěšně. Na následujících stránkách se zatím dozvíte o co jde, ale také i jaké budou v této činnosti odměny

2 Vykonávat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu
Vykonávat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu Móhandás Karamčand Gándhí Co je Zen Zuu ? Jistě jste už slyšeli o dvou nejznámějších společenských sítích na internetu – MySpace nebo Facebook. Možná, že i někteří z Vás máte na jedné z těchto populárních sítích svůj vlastní profil, který Vám umožňuje dát o sobě vědět svým přátelům, sdílet s nimi společné zájmy, fotografie, hudbu apod., kdekoliv se zrovna Vy nebo oni nacházejí. Obliba těchto společenských sítí neustále roste. Díky ohromnému a stále rostoucímu počtu uživatelů jsou tyto stránky také velmi vyhledávané pro svoji vysokou reklamní účinnost i takovými firmami, jako je CocaCola, Adidas, Dell, mobilními operátory a výrobci telefonů, všemi možnými telekomunikačními společnostmi apod. Jednoduše proto, že reklama na takovýchto stránkách je jednak globální, ale dá se také přesně zacílit na určité cílové skupiny. MySpace a Facebook dohromady inkasovali přes 1 BILION dolarů za rok díky příjmům z reklamy. Bohužel však ani jeden dolar z tohoto nepředstavitelného množství peněz nebyl použit na „odměnění“ uživatelů, díky kterým mohou tyto společnosti takové příjmy získávat, celý zisk si nechali pro sebe. Lidé chodí na tyto stránky, zakládají si profily, zvou do sítě další své přátele, rodinu a dělají to velmi rádi a spontánně. V podstatě ale tímto způsobem budují dokonalou celosvětovou marketingovou síť, avšak bez jakéhokoliv finančního užitku pro sebe. Pro většinu lidí to může být vcelku normální a ani o těchto souvislostech vůbec nepřemýšlejí.

3 Od srpna 2008 nabízí zakladatel Zen Zuu Tommy Vu z Las Vegas v USA
Pracujeme-li naprosto cílevědomě osm hodin denně, můžeme to dotáhnout až na vedoucího a pracovat pak čtrnáct hodin denně Robert Frost Pokračování Zen Zuu Naštěstí všechny geniální věci jsou v podstatě velmi jednoduché a byla jen otázka času, kdy si ohromný potenciál takovéto sítě uvědomí nějaký člověk se zkušenostmi v síťovém marketingu a dokáže realizovat následující hlavní myšlenku sítě a narodil se projekt nazvaný Zen Zuu : Hlavní myšlenkou je rozdělovat 80% z příjmů plynoucích z reklamy mezi jednotlivé uživatele a odměňovat je za to, že do sítě pozvou další účastníky. Krásný příklad inteligentního síťového marketingu s globální působností, který je hoden současnému věku informatiky Od srpna 2008 nabízí zakladatel Zen Zuu Tommy Vu z Las Vegas v USA ( mimochodem jeden z nejlepších hráčů pokeru na světě ), možnost milionům lidí na celém světě podílet se na ohromných ziscích, plynoucích ze stále rostoucích rozpočtů velkých firem investovaných do internetové reklamy. Důležité je samozřejmě i to, že registrace do tohoto systému je pro každého zcela a navždy úplně zdarma, systém je uživatelsky velmi příjemný ( tedy určitě pro toho, kdo ovládá alespoň základy angličtiny )- i když překlad je již zajištěn Lidé se do systému registrují automaticky a velmi rádi, chtějí o sobě dát vědět, hledat přátele, komunikovat, sdílet společné zájmy… A pokud za to dostanou i zaplaceno? ….Geniální myšlenka! Zen Zuu je tedy nová globální společenská síť, která umožňuje vydělávat na internetu bez poplatků, stejně jako umožňuje získávat důležité kontakty pro Váš současný byznys po celém světě, ale i společenské vztahy mezi lidmi!!! Jednoduše si stačí zadarmo založit vlastní profil na Zen Zuu přihlásit se, alespoň 30x do měsíce a nabídnout tuto možnost dalším uživatelům – přátelům, rodině, obchodním partnerům, ale třeba i úplně neznámým lidem z celého světa. Za svou snahu budete odměněni. Toto je jediný nárok na vaši práci!!!

4 Pokrok je neudržitelný v žádném lidském konání, je to zákonitost vývoje daná podílem myšlení člověka nad prací, kterou vykonává Podíl práce na polidštění opice B.Engels Co dál ??? Co dál? Registrace po registraci a odkud všichni tito lidé ve Vašem týmu jsou. Budete opravdu překvapeni, z kolika částí světa se hlásí lidé do Vaší struktury. Jestliže vše vezmete za správný konec, počet uživatelů ve Vaší síti poroste exponenciální řadou. Vše je teprve na počátku i v samotných Spojených Státech, ale Zen Zuu, jež existuje od srpna minulého roku si stále rychleji získává popularitu všude na světě. Doporučte každému, koho znáte, aby se také zdarma zaregistroval do Zen Zuu dříve, než jim o tom řekne někdo jiný!!! Je to bomba pro všechny příznivce MLM. Očekává se přes 20 milionů členů do konce letošního roku a během dalších let nárůst více jak 100 mil. členů. Kde v tu dobu budete Vy? Kolik lidí bude registrováno pod Vámi?- to je Váš kapitál – Váš podnik a jak se o tyto lidi budete starat, aby splnili kvalifikaci – to jsou Vaše peníze. Je to věc sponzorování a výchovy v MLM k duplikaci činností. Odměňovací plán Zen Zuu je velmi štědrý a v tuto chvíli není mým cílem, abych Vám dopodrobna vysvětloval všechny jeho možnosti. Rozhodnutí je na Vás, co tomu chcete věnovat zejména v čase, neboť jiné investice nejsou. Zatím oficiální stránky Zen Zuu jsou pro mne i většinu z Vás, hlavně z důvodu malé znalosti angličtiny nedostačující k získání informací o možných výdělcích pro Vás, ujišťuji Vás, že v případě Vašeho zájmu dopodrobna vše vysvětlím v češtině (po dohodě se svým sponzorem). Už nyní se připravují i www stránky v češtině a očekáváme jejich velký přínos . Jako příklad mohu uvést, že odhad Vašeho pasivního příjmu v okamžiku, kdy budete mít ve své struktuře 5000 aktivních členů, činí cca amerických dolarů, avšak může být 3 – 5 x vyšší !!! Vím, že to zní neskutečně, ale je opravdu velice střízlivý a reálný odhad. Můžete mi věřit, nebo nemusíte, to samozřejmě nechávám na Vašem zhodnocení. Domnívám se však, že alespoň za zkoušku to stojí, protože je to zcela ZDARMA!!!  Pravděpodobně si ještě vůbec nedovedete představit, kolik lidí se přidá do Vašeho týmu. Avšak je nutné počítat s tím, že vývoj jednotlivých linií bude velmi rozdílný a zejména vaším sponzorským úkolem bude tento stav korigovat a usměrňovat. K tomu Vám nebude stačit jen PC a internet, ale i osobní komunikace.

5 Jak si vydělat na Zen Zuu ?
Překážky jsou ony obávané věci, které spatříte,když odvrátíte pohled od svého cíle. Henry Ford Jak si vydělat na Zen Zuu ? V rámci systému Zen Zuu, který spočívá v rozdělování 80ti% čistého příjmu z reklamy, může vydělat kdokoliv, kdo splní podmínky uvedené níže: Kvalifikace a jakým způsobem získat ZZ bonusové body: 1.) Aktivní člen Zen Zuu na stránkách pod jménem „ZZ REP“) – registrovaný člen Zen Zuu , který se přihlásí a odhlásí minimálně 30x v daném kalendářním měsíci na stránkách firmy, souhlasí s licenčními podmínkami Zen Zuu. Tím pro následující měsíc získává 1 bonusový ZZ bod. Povinnost práce / každý měsíc !!!!!!!!, naučit duplikovat všechny sponzorované spolupracovníky k duplikaci této činnosti 2.) ZZ Marketing executive– jestliže jste aktivní člen ZZ a máte pod sebou v první linii dva , nebo více Vámi sponzorovaných členů, kteří mají status „Aktivní člen ZZ“ (a pro daný měsíc splnili podmínky uvedené výše), pak obdržíte 1 bonusový ZZ bod za každého aktivního člena ve své první, druhé, třetí, čtvrté, páté, šesté, sedmé, osmé a deváté linii Vaší struktury. 3.) ZZ Marketing director – jestliže jste aktivní člen ZZ a máte pod sebou v první linii pět, nebo více Vámi sponzorovaných členů, kteří mají status „Aktivní člen ZZ“, pak v následujícím měsíci získáváte 100% bonusových bodů navíc až do desáté linie, tj. získáváte 100% bodů, které vytvořili aktivní členové na Vaší desáté linii (vyjma jejich bonusu z jeijch desáté linie). Nyní, když jsme na začátku je situace snadnější, neboť se hlásí stále víc nových lidí, takže i první linie jsou širší. A výhled na odměny do 10 linie je reálnější.

6 Korunka ke korunce a za chvíli je to balík... harpagon
Udržení statusu aktivního člena 1.) Měsícem se rozumí časové období shodné s kalendářním měsícem (čas se řídí dle sídla firmy - centrálního času USA). Na oficiálních stránkách firmy 2.) Měsíc je kvalifikační období pro to, aby jste se stali „Aktivním členem ZZ“ – člen ZZ získá právo na ZZ bonusové body v následujícím měsíci tím, že: a.) se třicektrát přihlásí a odhlásí na stránkách Zen Zuu v každém kalendářním měsíci b.) tím tak akceptuje licenční podmínky pro následující měsíc- tím splní podmínky na odměny 3.) Obnovení kvalifikace – v době, kdy jsou licenční podmínky platné si člen ZZ může obnovit kvalifikaci na další měsíc způsobem uvedeným v bodě 2.) 4.) Vypršení kvalifikace – v okamžiku, kdy se člen ZZ stane aktivním a poté kdykoliv v dalších měsících nesplní kvalifikační podmínky pro měsíc následující, nemá právo pobírat ZZ bonusové body. Pakliže následně kvalifikační podmínky splní, kvalifikace bude měsíc poté opět obnovena, včetně práva na bonusové body. Přepočet bonusových bodů na americké dolary Bonusové body, které ZZ Reprezentant získá v daném měsíci jsou převáděny na americké dolary na konci platebního období, což je poslední den kalendářního měsíce. V případě, že měsíční výdělek činí po přepočtu více než 20 USD, je tato suma vyplacena. Každý ZZ bonusový bod je přepočten na USD dle následujícího vzorce: M = čistý zisk plynoucí z reklamy umístěné na stránkách ZZ…. (videa, bannery, odkazy na internetové stránky třetích stran apod.) X = 80% z M, tj. M*0,8 A = celkový počet aktivních členů v síti ZZ X/A = Y (toto číslo je každý měsíc jiné, protože celkové příjmy z reklamy i počet členů v síti se mění) Y*5% = C (C je přepočítávací koeficient ZZ bodu na USD, je to jedinečné číslo, protože Y bude každý měsíc různé)

7 MLM …s malou finanční investicí dává lidem příležitost vybudovat si svůj vlastní zisk
přinášející podnik a nabýt velkého bohatství" Robert Kiyosaki – autor "Bohatý Táta, Chudý Táta". P = celkový počet bonusových bodů, které aktivní člen získá v daném měsíci C * P = D (celkový počet dolarů, které aktivní člen ZZ získá za vytvořené bonusové body Pokud celkový měsíční příjem člena ZZ nepřesáhne 20 dolarů, zůstává jako nevyplacený kredit a jeho výši lze sledovat v rámci profilu každého z členů. Veškeré příjmy získané jednotlivými členy jsou vypláceny společností ZZ… prostřednictvím platební karty, kterou je možné získat vyplněním formuláře na stránkách ZZ. Pro to, aby jste se stali aktivními členy není objednání platební karty povinné. Pokud uvidíte, že se Vám na účtu tvoří kredit a že systém ZZ…funguje, pak není problém kartu k vyzvednutí Vašich příjmů kdykoliv objednat. Zdá-li se Vám výpočet Vašich možných příjmů příliš složitý, uvedu zde konkrétní příklad, záměrně se budu držet hodně „při zemi“ : Ve své první linii zaregistrujete do ZZ… 10 lidí, z nichž však jen 3 se stanou aktivními ZZ Reprezentanty. To Vám však postačuje k tomu, aby jste měli pozici Marketing Executive a za každého člena ve Vaší struktuře až do deváté linie měli 1 ZZ bod. Předpokládejme, že každý aktivní ZZ Reprezentant ve Vaší první linii zaregistruje pouze 3 další aktivní ZZ Reprezentanty , tedy ve Vaší druhé linii tak máte 9 aktivních ZZ Reprezentantů Takto můžeme uvažovat dále, tedy, že každý v druhé linii bude mít také pouze 3 aktivní ZZ Reprezentanty a tak i dále až do deváté linie. V deváté linii tak máte aktivních ZZ Reprezentantů , dohromady v celé své síti aktivních ZZ Reprezentantů, tedy ZZ bodů. Předpokládá se, že v prvním roce fungování ZZ… budou měsíční příjmy z reklamy nadnárodních společností minimálně dolarů měsíčně ( což je ovšem opět velmi „střízlivý“ odhad vzhledem k raketově rostoucímu počtu uživatelů ).

8 1. produkční měsíc 22,99 Kč Při stejných podmínkách
Dle výše uvedeného vzorce by Váš měsíční příjem v případě této částky a počtu aktivních ZZ Reprezentantů v poměru ( – 27 atd.) v celé síti, který by např. činil , byl 7.085,52 amerických dolarů…. Při postupném vyjádření v jednotlivých měsících a při přepočtu podle kurzu CZK k by to bylo takto: 1. produkční měsíc ,99 Kč Při stejných podmínkách 2. produkční měsíc ,23 Kč podle předpokladu 3. produkční měsíc ,96 Kč 4. produkční měsíc ,63 Kč Považujte pouze 5. produkční měsíc  092,64 Kč za 6. produkční měsíc  283,66 Kč informativní !!! 7. produkční měsíc  856,72 Kč 8. produkční měsíc  826,90 Kč Skutečnost však může 9. produkční měsíc  480,00 Kč být daleko lepší Ukazuje to že není nutné váhat a že právě v začátku je nutné zabrat na tvorbě sítě ! Zde je nutné si uvědomit, že ne všichni budou pracovat stejným způsobem, že ne všichni splní podmínky produkčního období, rovněž i úhrada za reklamu se bude mezi měsíci měnit, přesto naděje na odměny je velice vysoká a podle všech předpokladů poroste, neboť počet referentů se bude zvyšovat, ale i předpoklad vývoje reklamy, jako jednoho z regulátorů trhu nabývá neustále na významu Přepočet 100% bonusu z Vaší případné desáté linie již nechávám na Vás… Zní to jako pohádka? Jako fantazie? Ne, to je první skutečně globální síťový marketing uvedený do praxe.

9 Vždyť je to celé přece úplně zadarmo  !!!!!!!!!!!
Do rozjetého vlaku je nutné nastupovat s rozběhem …..!!! WC na Wilsonovo nádraží Praha Neuvěřitelně rychle rostoucí počet uživatelů nejen v USA, ale i postupně i v ostatních zemích způsobuje marketingovou revoluci na internetu a dává za pravdu zakladatelům projektu, kteří chtějí získat biliony dolarů od zadavatelů reklamních kampaní pro svůj geniální projekt a následně jejich větší část rozdělit mezi aktivní propagátory tohoto systému. Protože vědí, že jen díky nim je možné tyto nadnárodní společnosti a jejich reklamní agentury oslovovat a nabízet skutečně převratné reklamní medium 21. století. V České republice máte možnost být mezi prvními „doporučiteli“ Zen Zuu. Snažte se tedy získat své první referraly a to ještě dříve, než firma ZZ zahájí svojí oficiální činnost v ČR. Ale nezapomínejte, že se jedná o skutečně globální business, který pro Vás nekončí hranicemi ČR ani Evropské unie a díky internetu jde do celého světa A především nezapomínejte na to, že se zde jedná v první řadě o poučení, tedy možnost získat informace, naučit se něco nového, ale také i o zábavu, možnost seznamovat se a komunikovat s novými lidmi, sdružovat se v různých zájmových skupinách, získávat zajímavé kontakty i jiné reference … To lidé dělají od nepaměti velmi rádi a nikdo je k tomu nemusí přemlouvat. Vždyť je to celé přece úplně zadarmo  !!!!!!!!!!! Přeji mnoho úspěchů při budování Vaší sítě, navazování přátelství a získávání nových obchodních příležitostí Nina Hladíková

10 Abych neudělal chybu – mám sponzora
Informace jsou klíče k penězům, je však potřebné naučit se je odmykat a je jedno zda-li zprava doleva, či obráceně … Já Abych neudělal chybu – mám sponzora Abych byl úspěšný - mám sponzora a nadsponzora Abych se vyznal v MLM – je tu daný a osvědčený systém Abych byl úspěšný v systému, jsou stanoveny regule, které mi pomáhají Mám rád korunky a tak dodržím všechny rady, abych je mohl mít rád ještě více


Stáhnout ppt "Nový MLM Zen Zuu ? Reklama jinak a odměna pro všechny zúčastněné"

Podobné prezentace


Reklamy Google