Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PRŮBĚH NAPĚTÍ DVOUCESTNÉHO USMĚRŇOVAČE NAKRESLETE V MATLABU SIMULOVANÝ PRŮBĚH NAPĚTÍ NA DVOUCESTNÉM USMĚRŇOVAČI. ZADÁNÍ NEUSMĚRNĚNÉ U USMĚRNĚNÉ U.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PRŮBĚH NAPĚTÍ DVOUCESTNÉHO USMĚRŇOVAČE NAKRESLETE V MATLABU SIMULOVANÝ PRŮBĚH NAPĚTÍ NA DVOUCESTNÉM USMĚRŇOVAČI. ZADÁNÍ NEUSMĚRNĚNÉ U USMĚRNĚNÉ U."— Transkript prezentace:

1

2 PRŮBĚH NAPĚTÍ DVOUCESTNÉHO USMĚRŇOVAČE NAKRESLETE V MATLABU SIMULOVANÝ PRŮBĚH NAPĚTÍ NA DVOUCESTNÉM USMĚRŇOVAČI. ZADÁNÍ NEUSMĚRNĚNÉ U USMĚRNĚNÉ U

3 ŘEŠENÍ MUSÍ OBSAHOVAT 1.PRŮBĚH NEUSMĚRNĚNÉHO NAPĚTÍ 2.MUSÍ OBSAHOVAT MIN. 2X PERIODU SIGNÁLU 3.V SIMULACI POUŽIJETE 3x NAPĚTÍ, JEHOŽ VELIKOST (VRCHOLOVOU HODNOTU) BUDETE ZADÁVAT Z KLÁVESNICE (MAX 5V). KAŽDÉ NAPĚTÍ SE LIŠÍ VRCHOLOVOU HODNOTOU 4.PRŮBĚH KAŽDÉHO NAPĚTÍ BUDE ZAKRESLEN JINOU BARVOU 1.PRŮBĚH USMĚRNĚNÉHO NAPĚTÍ 2.MUSÍ OBSAHOVAT MIN.4x ½ PERIODU SIGNÁLU 3.VELIKOST 3X NAPĚTÍ ODPOVÍDÁ VRCHOLOVÉ HODNOTĚ NEUSMĚRNĚNÉHO NAPĚTÍ )NEUVAŽUJEME ZTRÁTY) 4.PRŮBĚH KAŽDÉHO NAPĚTÍ BUDE ZAKRESLEN JINOU BARVOU VŠECHNY PRŮBĚHY BUDOU ZOBRAZENY V JEDNOM GRAFICKÉM OKNĚ. ZOBRAZTE SOUŘADNICOVOU SÍŤ, OZNAČTE NÁZEV GRAFU A OSY A POPIŠTE NEUSMĚRNĚNÝ A USMĚRNĚNÝ PRŮBĚH NAPĚTÍ.

4 NA ZÁVĚR VYPOČÍTEJTE EFEKTIVNÍ HODNOTY NAPĚTÍ PRO JEDNOTLIVÉ PRŮBĚHY. HODNOTY SE BUDOU ZOBRAZOVAT V PŘÍKAZOVÉM OKNĚ MATLABU PO SPUŠTĚNÍ M- SOUBORU. ZADÁNÍ ŘEŠTE V M-SOUBORU SOUBOR OZNAČTE - usm.m

5


Stáhnout ppt "PRŮBĚH NAPĚTÍ DVOUCESTNÉHO USMĚRŇOVAČE NAKRESLETE V MATLABU SIMULOVANÝ PRŮBĚH NAPĚTÍ NA DVOUCESTNÉM USMĚRŇOVAČI. ZADÁNÍ NEUSMĚRNĚNÉ U USMĚRNĚNÉ U."

Podobné prezentace


Reklamy Google