Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TYPOLOGIE PRDŮ PRD OBYČEJNÝ (prdus vulgaris) Jedná se o prd pro běžné použití, protože není ničím výjímečný a nevyžaduje zvláštní úsilí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TYPOLOGIE PRDŮ PRD OBYČEJNÝ (prdus vulgaris) Jedná se o prd pro běžné použití, protože není ničím výjímečný a nevyžaduje zvláštní úsilí."— Transkript prezentace:

1

2 TYPOLOGIE PRDŮ

3 PRD OBYČEJNÝ (prdus vulgaris) Jedná se o prd pro běžné použití, protože není ničím výjímečný a nevyžaduje zvláštní úsilí.

4 PRD RANNÍ (prdus utrus) Jde o nejlepší způsob, jak začít den. V podstatě se jedná o činnost nahrazující ranní cvičení. Příjemně uvolňuje a zároveň probouzí partnera. Často však může způsobovat neshody, protože v případě neodhrnutí pokrývky působí velmi sobecky.

5 PRD SALONNÍ (prdus salonus) Tento prd se používá převážně ve společnosti. Vždy však předpokladá opatrné vzdálení se k nejbližší stěně, nebo sloupu...a voila!

6 PRD MASKOVANÝ (prdus kamuflus) Jde o jeden z nejčastěji používaných prdů na pracovišti. Zvuk prdu překrývame jiným dostupným zvukem, nejčasteji kašlem. Nezapomínejte, že překrýt se dají jenom akustické projevy prdu!

7 PRD VSEDĚ (prdus sedativus) Využitelný v případech, kdy se nám nechce pohnout ani víčkem. Vyznačuje sa zvláštními tlakovými poměry, jejichž nezvládnutí může vést ke spontánnímu vzniku jiných, mnohem nebezpečnějších druhů prdů.

8 PRD NADZVUKOVÝ (prdus hypersonicus) Vzniká tehdy, když je člověk uvolněný a prdí tak říkajíc s radostí. Pozitivní duševní energie se mění bezprostředně na tlakovou. Upozorňujeme, že závislost mezi duševní energií a tlakem prdu má exponenciální charakter. Byly už zaznamenané případy, kdy si nadmíru uvolněný uživatel vytrhal všecky chlupy v okolí řitního otvoru.

9 PRD S PŘEKVAPENÍM (prdus surprisus) Jeden z nejnebezpečnějších prdů vůbec! Vyskytuje se náhodně, místo uživately původně plánovaných, méně nebezpečných druhů prdů. Poznáme ho nejen podle charakteristického zvuku, ale i podle výrazných projevů překvapení u uživatele. Jde o jediný prd, jehož následky je možné poměrně jednoduše kvantifikovat v hmotnostních jednotkách.


Stáhnout ppt "TYPOLOGIE PRDŮ PRD OBYČEJNÝ (prdus vulgaris) Jedná se o prd pro běžné použití, protože není ničím výjímečný a nevyžaduje zvláštní úsilí."

Podobné prezentace


Reklamy Google