Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

EXPEDICE GOBI 2007. Po několika hodinách cesty se rozbila Rykša.Tonda se jí sice pokusil opravit avšak nezdařilo se..

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "EXPEDICE GOBI 2007. Po několika hodinách cesty se rozbila Rykša.Tonda se jí sice pokusil opravit avšak nezdařilo se.."— Transkript prezentace:

1 EXPEDICE GOBI 2007

2 Po několika hodinách cesty se rozbila Rykša.Tonda se jí sice pokusil opravit avšak nezdařilo se..

3 …A tak přišel na řadu motocykl, jehož řízení se ujal Lubák. Posádku tvořil společně se Škodíkem. Na dalších motorkách jsme byli já a Špage a Hery s Tondou..

4 …Po cestě jsme náhle objevili jasnou stopu předznamenávající, že červ zabiják nebude daleko… Jeho krvelačnost nás vyděsila !

5 …Rozhodli jsme se tedy přespat v nedaleké chýši,jenž se nám zprvu zdála poměrně neveliká a potom i byla…Heryho tázavý pohled, zda se do ní všichni vejdeme vypovídá o všem..Nevešli. Los na toho, kdo bude spát venku padl nakonec na mne..Byla to nejstrašnější noc mého života..

6 Na samém konci naší výpravy jsme zahlédli pastevce pasoucího pravé horské kozy. Hery si vyprosil jeho tradiční oblek a požádal mě o fotografii. Věru mu to sluší

7 Co říci závěrem, Olgoje chorchoje jsme bohužel nenašli. Rozhořčeni jsme se rozloučili s pouští Gobi a rozhodli se přejmenovat. Příští expedice bude pátrat po Vose na Vostro!!


Stáhnout ppt "EXPEDICE GOBI 2007. Po několika hodinách cesty se rozbila Rykša.Tonda se jí sice pokusil opravit avšak nezdařilo se.."

Podobné prezentace


Reklamy Google