Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Školní družina ZŠ Na Smetance, Praha 2 Měsíc leden -únor Měsíc leden začal i s tou pravou zimní nadílkou. A jak jinak přivítat začátek roku, než veselou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Školní družina ZŠ Na Smetance, Praha 2 Měsíc leden -únor Měsíc leden začal i s tou pravou zimní nadílkou. A jak jinak přivítat začátek roku, než veselou."— Transkript prezentace:

1

2 Školní družina ZŠ Na Smetance, Praha 2 Měsíc leden -únor Měsíc leden začal i s tou pravou zimní nadílkou. A jak jinak přivítat začátek roku, než veselou a dobrou náladou. Bílá a mrazivá příroda nás inspirovala, a proto jsme pro děti připravili akce trochu netradiční formou. O zábavu a dobrou náladu nebylo nouze a nejlepší na tom bylo, že na všech akcích se podílely samy děti. •Téma měsíce-Zimní radovánky

3 Zimní veselice Hrajeme si a soutěžíme Božena Raabová I. oddělení

4 Zima nás inspirovala a připravili jsme si „zimní veselici“ trochu netradičně. Děti, ve spolupráci s paní vychovatelkou, připravily různé soutěže. Oblékly se do bílé a modré a ta pravá zimní nálada se nesla celou třídou. Jako skuteční polárníci dobývali krajinu Jižního pólu, zachraňovali tučňáky, chytali pro ně ryby a pomocí ledových ker se vzájemně zachraňovali z ledové vody. Nakonec vše dobře dopadlo. Na závěr přišla pořádná koulovačka. Jestli jste zvědaví, jak celá výprava vypadala, podívejte se na následující snímky. Zima nás inspirovala a připravili jsme si „zimní veselici“ trochu netradičně. Děti, ve spolupráci s paní vychovatelkou, připravily různé soutěže. Oblékly se do bílé a modré a ta pravá zimní nálada se nesla celou třídou. Jako skuteční polárníci dobývali krajinu Jižního pólu, zachraňovali tučňáky, chytali pro ně ryby a pomocí ledových ker se vzájemně zachraňovali z ledové vody. Nakonec vše dobře dopadlo. Na závěr přišla pořádná koulovačka. Jestli jste zvědaví, jak celá výprava vypadala, podívejte se na následující snímky.

5 Naši polárníci

6 Netradiční zimní sportování Naše veselice byla velmi inspirativní. Kupříkladu děti ze třetích ročníků přišly s nápadem, uspořádat obdobnou soutěž, nejen pro sebe, ale i pro všechny kamarády ve školní družině. Hned se pustily do práce a velkou houževnatostí připravily sportovní soutěž v šesti disciplínách. Už z fotografií je vidět, že se dětem akce líbila. Pokud se chcete dozvědět víc podívejte se na další snímky.

7 Přenášení sněhových koulí organizovaly Bety Šťastná a Natálka Garnotová

8 Hod do sněhuláků organizovaly Viktorie Pospíšilová, Alexandra Stojanovská

9 Stavba sněhuláků organizovaly Dominika Pilarská,Veronika Němcová,Kateřina Procházková

10 Chytání ryb – krmení tučňáků organizovaly Jana Horská, Adéla Svobodová

11 •Z•Z•Z•Zachraňte tučňáka z iglú organizovali Filip Salač, Jakub Adámek, Tonda Bílek, Aleksa Prodanovič

12 Přemístění na souš za pomocí kry organizovali Filip Garnot, Helena Tréglová


Stáhnout ppt "Školní družina ZŠ Na Smetance, Praha 2 Měsíc leden -únor Měsíc leden začal i s tou pravou zimní nadílkou. A jak jinak přivítat začátek roku, než veselou."

Podobné prezentace


Reklamy Google